Konkursowo

blogi.szafa.pl/ /jajek17

gru. 07

List do Mikołaja

dodane przez: jajek17 dn. 07-12-2012 r.
List do Mikołaja

 

Drogi Białobrody,

Zapewne dziwisz się, że otrzymujesz list właśnie ode mnie. Fakt, trzeba przyznać, że przez ostatnie kilka lat zaniedbałam tę ciekawą tradycję i formę kontaktu. Musisz mi wybaczyć, po prostu często szybko się zniechęcam i niestety tak samo było w tym przypadku.  Jak wiesz, z roku na rok niestety w domu nie pojawiał się upragniony piesek, jedyne, co otrzymałam, to aluzje Mamy dotyczące tego, że w naszym domu żadnego psa nie będzie. Ostatecznie nie chciałam, aby nasza korespondencja była czytana przez innych i nie wiedziałam jak inaczej można się z Tobą skontaktować.

Śpieszę jednak ze standardową obietnicą poprawy, a dodatkowo na swoje usprawiedliwienie mam fakt, iż udało mi się być grzeczną przez te wszystkie lata! Najlepszym potwierdzeniem, drogi Mikołaju, będą wybrane przeze mnie studia psychologiczne. No właśnie - przechodząc do tego tematu, chyba nie muszę dokładnie wyjaśniać jak bardzo istotne z psychologicznego punktu widzenia jest wywarcie dobrego pierwszego wrażenia i stąd też moja wymarzona lista prezentów:

1. Po pierwsze - trzeba wyglądać niebanalnie! Słuchając na wykładach o wszelkich chorobach i zaburzeniach, przydałaby się przeciwwaga wywołująca uśmiech zarówno na mojej twarzy, jak i na twarzach znajomych.Stąd też mój wybór: 

2. Po drugie - już po pierwszym miesiącu studiów okazało się, że nawet takie beztalencia taneczne jak ja zostaną wyciągnięte na imprezy, zatem dobrze by było chociaż fajnie wyglądać  :

3. Chyba sam przyznasz, że bycie chorym trzy razy w ciągu dwóch miesięcy to lekka przesada...

 

Trzymaj się ciepło, ciasteczka już czekają przy drzwiach!

PS Wszystkie te śliczności znajdziesz na decobazaar.com

Buziaki, Ola

wpis edytowany 2012-12-08 o godz. 10:59:01

list do św Mikołaja,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Konkursowo

Prowadzony przez:
jajek17

Brak weny, talentu i czasu, ale warto pomóc szczęściu biorąc udział w konkursach :)

O mnie

jajek17

Na szafie od: 29-08-2010

Obserwuj

Szukająca szczęścia.

Kategorie
Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
1