Pyszna Jagodynka!

blogi.szafa.pl/ /jagodynka91

sie. 08

Bycie zdrowym

dodane przez: jagodynka91 dn. 08-08-2012 r.

Ostatnio zastanawia mnie jedna kwestia. Co myśli o sobie człowiek, który myśli, że jest zdrowy? Jaka jest definicja bycia zdrowym? Szukam odpowiedzi na to pytanie i chętnie podzielę się z wami moimi przemyśleniami w tej sprawie.

Większość definicję bycia zdrowym postrzega pewnie jako nie chorowanie. Nie jestem chory więc jestem zdrowy – proste. Moim skromnym zdaniem to nie do końca tak jest. Przekonałam się o tym dzięki diecie, którą kiedyś przeprowadziłam. Nie pasują do mnie trochę takie rozważania filozoficzne, no ale pobawić się w filozofa zawsze można, prawda? Otóż wydaje mi się, że bycie zdrowym to coś więcej niż nie bycie chorym. Bycie zdrowym to dla mnie prowadzenie zdrowego trybu życia i co ważniejsze dobre samopoczucie, które to dopiero świadczy o tym, że jest się zdrowym. Przed podjęciem diety byłam ospała, nie czerpałam radości z życia, natomiast po tym jak przeprowadziłam dietę, naprawdę odżyłam i poczułam się zdrowo.

Pamiętajmy aby robić wszystko co w naszej mocy żebyśmy byli zdrowi. Bo kupimy wszystko, ale zdrowia nigdy. Zdrowie i życie ma się jedno, dlatego warto o nie dbać i je pielęgnować.

zrowie,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


jagodynka91
Zobacz blog

jagodynka91 napisała:

dodane: 09-08-2012 00:46

A ściślej warzywno-sportowa z tycią odrobiną produktów zwierzęcych.
 

jagodynka91
Zobacz blog

jagodynka91 napisała:

dodane: 09-08-2012 00:45

Dieta Sportowa.
 

oljeah23

oljeah23 napisała:

dodane: 08-08-2012 22:42

jaką masz dietę ?
 

weroonikaa

weroonikaa napisała:

dodane: 08-08-2012 20:42

No masz racje, zdrowie to stan pełnej fizycznej, duchowej i społecznej pomyślności, stan dobrego samopoczucia - dobrostan, a nie tylko brak choroby, defektów fizycznych czy niedomagań. Uczą tego na studiach Ci powiem ;)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Pyszna Jagodynka!

Prowadzony przez:
jagodynka91

Nudny blog o moich sprawach.

O mnie

jagodynka91

Na szafie od: 08-08-2012

Obserwuj

Pyszna jagodynka.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0