żywność, diety

blogi.szafa.pl/ /inez881

luty 21

Mleczko Pszczele

dodane przez: inez881 dn. 21-02-2013 r.
Mleczko Pszczele

            Co to takiego?

Mleczko pszczele jest produkowane przez gruczoły gardzielowe młodych pszczół-robotnic, od 5 do 14 dnia życia. Ma konsystencję gęstej śmietany, jest koloru białego z perłowym odcieniem, posiada specyficzny, lekko kwaśny smak.Mleczko pszczele jest produkowane przez gruczoły gardzielowe młodych pszczół-robotnic, od 5 do 14 dnia życia. Ma konsystencję gęstej śmietany, jest koloru białego z perłowym odcieniem, posiada specyficzny, lekko kwaśny smak.  

ZALETY

Polepsza samopoczucie, pamięć, wzrok oraz przywraca równowagę psychiczną.

•Podwyższa odporność organizmu na zakażenia. Wykazuje działanie immunoregulujące.

•Stosuje się je przy braku łaknienia i niedożywieniu. U niemowląt - podawane między 2 a 6 dniem życia przez okres 4-14, dni zwiększa łaknienie mleka i przyrost masy ciała, poprawia apetyt. U dzieci, mleczko pszczele jest wykorzystywane do leczenia anemii, powoduje wzrost liczby erytrocytów oraz zawartości hemoglobiny.

•Leczenie schorzeń sercowo-naczyniowych, obniża poziom cholesterolu, schorzenia dermatologiczne

• Chroni tkankę wątrobową przed różnego rodzaju substancjami toksycznymi. Stosuje się w leczeniu skutków alkoholizmu, zapobiega powstawaniu marskości wątroby. Skutecznie obniża poziom glukozy we krwi.

 

wpis edytowany 2013-02-21 o godz. 20:10:31

Mleczko pszczele dla poprawy a,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


majek_majek
Zobacz blog

majek_majek napisała:

dodane: 21-02-2013 20:14

polecam Mleczko Pszczele firmy Aboca. Nie wiem, czy któras z Was spotkała się z nią. Moja siostra pracuje w niej od 6 lat i naprawdę lekarstwa i suplementy godne polecenia. Mleczka pszczelego mam tyle, że mogłabym po 20 paczuszek jeść na każdy posiłek przez conajmniej pół roku, ale niestety można wszamać tylko 3 dziennie. Ten smak.. ojeojeje :D
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

żywność, diety

Prowadzony przez:
inez881

Mój blog jest o żywności.Kosmetykach Cenne informację o produktach spożywczych, dietach, a także o dodatkach spożywczych , barwnikach ... :) i nie tylko. Trochę chemii nie zaszkodzi. Jeśli coś chcecie wiedzieć piszcie :) napiszę specjalny artykuł dla was

O mnie

inez881

Na szafie od: 29-10-2011

Obserwuj

dyplomowany Technolog Żywności :)

Obserwują blog
Greddy
margerita28
megic3343

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0