Częstochowa w Krakowie

blogi.szafa.pl/ /imponderable

gru. 08

Słowa wstępu, czyli o czym, do kogo i dlaczego? :)

dodane przez: imponderable dn. 08-12-2011 r.
Słowa wstępu, czyli o czym, do kogo i dlaczego? :)

Witam wszystkie Dziewczyny :) Blog- no tak.  Od dawna szukałam właściwego portalu na założenie swojej myślodsiewni, aż w końcu pomyślałam: dlaczego nie-  na szafie jestem już pół roku. Zawsze pisałam pamiętnik. Po maturze było na niego coraz mniej czasu, zdawał mi się nawet nieco dziecinny. It doesn't matter! Dziś mam swój nowy blog (ukryty, jak wszystkie inne dotąd, na dnie szafy) głównie by się uwalniać z myśli, spostrzeżeń i opinii, ale na pewno również po to, by do kogoś one trafiały. Myślę, że określając adresatów, szczególnie zwracam się do dziewczyn, które jako mniej lub bardziej-świeżo upieczone studentki chcą wyglądać dobrze, a co najważniejsze dobrze się czuć w wielkim mieście.

Mam na imię Linda, studiuję turystykę i marzę o pracy pilota wycieczkowego. O czym jeszcze? Temat rzeka! O karmelowym kuferku, czarnym kominie, kozakach zamszowych do połowy uda, idealnym podkładzie do cery alergicznej, zaufanej kosmetyczce, kręconych włosach, milusznym szlafroczku i o wielu, wielu innych rzeczach. A o tym wszystkim w najbliższych godzinach :)

turystyka, moda, kraków, modelki,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Blog o tym jak wyglądać dobrze w wielkim mieście. O spostrzeżeniach, modnych studentkach i modowych wpadkach spod Wawelu.

O mnie

imponderable

Na szafie od: 08-05-2011

Obserwuj

20-letnia Częstochowianka, studentka turystyki w Krakowie

Obserwują blog
MARIOLKA2731

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0