wtf?

blogi.szafa.pl/ /iksm

mar. 13

pierwszy.

dodane przez: iksm dn. 13-03-2012 r.

pierwszy blog, pierwszy wpis.

Odpalając mojego fejsbuczka i [ w pełni zrelaksowana z białą kawą w reku] ogladając wpisy znanych osob / blogerek etc. trafiłam na artykuł "kasia tusk kupuje wiec żyje" niezbyt się powiem szczerze wczytywałam, bo zainteresowały mnie komentarze poniżej. Komentarze znawczyń typu : "kasia tusk jest wspaniała, inspiruje mnie, costam cośtam prawda taka żeby kupować" tyle,że napisane wyjątkowo formalnym i wyniosłym językiem i to gdzie!! na fejsbuku. nie na konferencji u premiera.

to samo u KKP "woli i tysio" czy tam u Raczka "kac wawa" komentarze pisane w jakim celu? z taka treścią i w takiej formie..? na fejsbuku?

co zmieni komentarz pani x : "Masakra totalna.Co ona chce udowodnić tym pomiaukiwaniem wśród nastolatek?? Rzeczywiście wygląda dobrze(na teledysku), ale WTF is this? Cyrk??? wyliniała lwica udająca kociczkę?"

myślę, że madonna raczej nie wezmie tego pod uwage. mysle też, że moj komentarz równiez nic nie zmieni ale przecież mamy wolność internetu . szkoda tylko że czasem przekracza granice absurdu..

  

absurd,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


iksm
Zobacz blog

iksm napisała:

dodane: 14-03-2012 16:56

Electrophile również te czytam.. głupota poraża.. :D
 

allaboutfashion

allaboutfashion napisała:

dodane: 13-03-2012 15:03

Witamy, witamy!
 

Wilandra
Zobacz blog

Wilandra napisała:

dodane: 13-03-2012 12:45

Witamy :) i Zapraszamy :D
 

Electrophile

Electrophile napisała:

dodane: 13-03-2012 12:27

Nie rozumiem czemu się dziwisz. Internet w połączeniu z aktywnością komentatorską 99% udzielających się, tworzy od 'zarania' dziejów niezmierzone pokłady absurdu. Ludzie po prostu lubią sądzić, że ich zdanie jest ważne, słuszne, że odkrywają coś, czego jeszcze inni nie pojęli i to raczej żadna nowość nie jest - ludzie po prostu lubią gadać. A dla odprężenia radzę poczytać komentarze z tvn24 i tvnmeteo, zapewniam Cię, że FB poziomem absurdu nie dorasta tym portalom do pięt. Pozdrawiam
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

wtf?

Prowadzony przez:
iksm

pisanie pierdół jest przyjemniejsze niz czytanie ich.

O mnie

iksm

Na szafie od: 26-09-2011

Obserwuj

dość znawczyń od mody, zachowania, kuchni, butow i fiuta hipopotama

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0