iks z en

blogi.szafa.pl/ /iks_z_en

maj 12

jedenasty z en

dodane przez: iks_z_en dn. 12-05-2012 r.
jedenasty z en

jeszcze do niedawna było tak. przyszedł maj i się zmieniło. zanim powiem Wam jak jest, poczytajcie.

 

picia w domu dzień drugi.i short story.

pierwszego był jeden dobranockowy drin.  drugiego dnia już dwa.  ciąg przyczynowo-skutkowy.  zamykam oczy, w tle: 

wirujesz przytulony, muskasz mnie delikatnie w szyję. wiem, że jesteś tu i teraz. ufam Ci.  jeżeli istnieje coś takiego jak afirmacja i jej siła, to całą sobą chcę.wierzę i wizualizuję sobie.  Twojego niepisania dzień drugi. rozpierdoliło mi głowę.  od jutra może być już tylko lepiej.  jeżeli istnieją warsztaty z cierpliwości to zapłacę za nie każdą cenę. jeżeli istnieją warsztaty z nieoczekiwania to zapłacę za nie każdą cenę. wstydzę się sama przed sobą. wstydzę się przyznać xx. rację, wiesz że ją miałaś prawda? nie zaczynaj od łóżka jeżeli nie jesteś suką, bo nic nie zbudujesz. nie jestem, zaczynam, piję. dobranoc sanszajn jutro będzie inaczej.

wpis edytowany 2012-05-12 o godz. 14:01:21

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

iks z en

Prowadzony przez:
iks_z_en

zbieram swoje doświadczenia w dużym zeszycie o nazwie Internet. są jak ciastko o słodko-słonym smaku, jak przepisy z "maminej" książki kucharskiej. jednym smakują, a innym nie. trudno. tu łamię interpunkcyjne i ortograficzne zasady i robię to celowo. czy próbuję oszukać siebie, nie wiem. fikcja rozpływa się z rzeczywistością w czekoladowym sosie.

O mnie

iks_z_en

Na szafie od: 16-02-2012

Obserwuj

w mieście na pewną literę z końca alfabetu kreuję swoją przestrzeń i rzeczywistość. lubię czekoladowe muffinki i sobotnie poranki. nie boję się marzyć, sięgać po więcej, uwodzić, tęsknić, śmiać się, szukać. nazywam rzeczy po imieniu, czasami zbyt dosłownie, czasami za dużo jest "za", taka jestem i nie chcę tego zmieniać.

Obserwują blog
marrta
koja55
indianka
moose
amanduska153
ciemnaaa
uleebee
marti93
AnanasowAaa
Aliszja_k
whitevanilla
patuszka92
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0