iks z en

blogi.szafa.pl/ /iks_z_en

kwi. 08

dziesiąty z en

dodane przez: iks_z_en dn. 08-04-2012 r.

jestem jak porównywarka cen w internecie. porównuję życia innych i swoje. opcji jest kilka pracoporównywarka, mieszkanioporównywarka, ciuchoporównywarka, wyglądowoporównywarka, emocjonalnoporównywarka, inteligencjoporównywarka. w swojej głowie zawsze wychodzę kiepsko. w swojej głowie pędzę na złamanie karku, byle więcej i lepiej i jeszcze i dalej, byle nie myśleć!

  siedzę w różowym łóżku, pod kołdrą z gęsiego pierza i porównuję swoje życie. najgorzej to chyba wypada praca. brak weekendowych "odbić" wprowadza mnie w stan rozdrażnienia, zapijam to dżinem z tonikiem, ręce i tak drżą, a w głowie przewijają się faceci, do których mogę zadzwonić.   miesięczny detoks, z drobnym "wypadkiem przy pracy", postawił mnie do emocjonalnego pionu. nie zadzwonię i nie wyślę smsa ze znakiem zapytania na końcu, łudząc się, że w swoim wszechdobrze i wszechłasce odpiszesz. jestem zmotywowana, z dookreślonymi priorytetami. tak, działam. tylko dlaczego dalej nie znoszę samotnych weekendów, gotowania dla samej siebie, jedzenia i uśmiechania się od 10:00 rano. dlaczego oszukuję samą siebie, że jest lepiej, że widzę efekty terapii. wiesz co widzisz x. jak rośnie Twój poziom aktorstwa, uważaj bo niebawem oszukasz i siebie.     jego nieodzywania się dzień drugi. na początek rozwala mi głowę. Ty zapewne jesteś z inną. rozwalasz mi głowę.

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


safari11
Zobacz blog

safari11 napisała:

dodane: 09-04-2012 10:54

oh meechd.

czuję się podobnie
 

Gskk
Zobacz blog

Gskk napisała:

dodane: 09-04-2012 00:18

Aliszja_k nie narzekaj :P Ciebie też się fajnie czyta :)
ale z resztą się zgadzam: nie ma co się porównywać - bo i lepsi i gorsi zawsze się znajdą :)
 

Aliszja_k
Zobacz blog

Aliszja_k napisała:

dodane: 08-04-2012 23:28

Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie mądrzejszy, ładniejszy, bogatszy, bardziej oczytany, utalentowany itp. Tak jest i już. Ja np. nie mam zamiaru porównywac swojego stylu pisarskiego do Twojego, nie chcę się dołowac :p
 

koja55
Zobacz blog

koja55 napisała:

dodane: 08-04-2012 23:01

Ja też!
 

marrta

marrta napisała:

dodane: 08-04-2012 22:51

Piszesz rewelacyjnie. Uwielbiam czytać Twoje wpisy.
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

iks z en

Prowadzony przez:
iks_z_en

zbieram swoje doświadczenia w dużym zeszycie o nazwie Internet. są jak ciastko o słodko-słonym smaku, jak przepisy z "maminej" książki kucharskiej. jednym smakują, a innym nie. trudno. tu łamię interpunkcyjne i ortograficzne zasady i robię to celowo. czy próbuję oszukać siebie, nie wiem. fikcja rozpływa się z rzeczywistością w czekoladowym sosie.

O mnie

iks_z_en

Na szafie od: 16-02-2012

Obserwuj

w mieście na pewną literę z końca alfabetu kreuję swoją przestrzeń i rzeczywistość. lubię czekoladowe muffinki i sobotnie poranki. nie boję się marzyć, sięgać po więcej, uwodzić, tęsknić, śmiać się, szukać. nazywam rzeczy po imieniu, czasami zbyt dosłownie, czasami za dużo jest "za", taka jestem i nie chcę tego zmieniać.

Obserwują blog
marrta
koja55
indianka
moose
amanduska153
ciemnaaa
uleebee
marti93
AnanasowAaa
Aliszja_k
whitevanilla
patuszka92
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
5