iks z en

blogi.szafa.pl/ /iks_z_en

mar. 26

dziewiąty z en

dodane przez: iks_z_en dn. 26-03-2012 r.
dziewiąty z en

w mojej głowie wstawałam o 6:00 żeby robić Ci śniadanie i budzić Cię kawą, a potem wślizgnąć się pod kołdrę i muskać delikatnie, w mojej głowie wracałam szybko po pracy żeby robić sałatki i dietetyczne obiady, planowałam wieczór, wybierałam knajpki i wino i miejsca w Warszawie, które musisz zobaczyć. chodziłam z Tobą za rękę, mokłam, rzucałam śnieżkami i byłam dumna, że Cię mam i że one mi zazdroszczą, bo tak dobrze razem wyglądamy, że nie możemy się nagadać, że masz podobne poczucie humoru. 

  w mojej głowie nie chciałam się z Tobą spotkać, byłeś za grzeczny, za spokojny, za bardzo chciałeś, w mojej głowie nie pasowaliśmy do siebie, dzieliła nas przepaść bez dna.    w mojej głowie nie było miejsca na "ja" , nie było jedzenia, które lubię i słodyczy i wina i śniadania. w moim mieszkaniu były za to łzy, smsy, alkohol i wielkie poczucie winy. było dwóch terapeutów. i walka z samą sobą, po to żeby pójść dalej. 

 

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


martys1602
Zobacz blog

martys1602 napisała:

dodane: 26-03-2012 21:03

super styl pisania!
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

iks z en

Prowadzony przez:
iks_z_en

zbieram swoje doświadczenia w dużym zeszycie o nazwie Internet. są jak ciastko o słodko-słonym smaku, jak przepisy z "maminej" książki kucharskiej. jednym smakują, a innym nie. trudno. tu łamię interpunkcyjne i ortograficzne zasady i robię to celowo. czy próbuję oszukać siebie, nie wiem. fikcja rozpływa się z rzeczywistością w czekoladowym sosie.

O mnie

iks_z_en

Na szafie od: 16-02-2012

Obserwuj

w mieście na pewną literę z końca alfabetu kreuję swoją przestrzeń i rzeczywistość. lubię czekoladowe muffinki i sobotnie poranki. nie boję się marzyć, sięgać po więcej, uwodzić, tęsknić, śmiać się, szukać. nazywam rzeczy po imieniu, czasami zbyt dosłownie, czasami za dużo jest "za", taka jestem i nie chcę tego zmieniać.

Obserwują blog
marrta
koja55
indianka
moose
amanduska153
ciemnaaa
uleebee
marti93
AnanasowAaa
Aliszja_k
whitevanilla
patuszka92
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
5