iks z en

blogi.szafa.pl/ /iks_z_en

mar. 13

ósmy z en

dodane przez: iks_z_en dn. 13-03-2012 r.
ósmy z en

zasługujesz na lof. zasługujesz na zaopiekowanie się Tobą. zasługujesz na szczęście. nic nie musisz. nie udowadniaj. nie płacz. kurwa nie czekaj. nie sprawdzaj nerwowo telefonu. nie czytaj starych smsów. nie pisz i nie kasuj ze strachem, że wyślesz. kurwa nie wysyłaj tego. jesteś idiotką, żebrzesz o chwilę uwagi, adoracji, wiernie warujesz przy telefonie. wysyłasz smsy, ze znakiem zapytania na końcu, wierząc że odpisze... i czekasz, nie jesz, nie myślisz, nie pracujesz. jesteś panną nie lub nic. Twoje poukładane życie, pełne pasji i wiary w to co robisz zostało zmiecione pod dywan. nie ma go, tak jak nie ma Ciebie. pojawił się on i drugi on i masz już nowe życie. W Twojej głowie chodzisz za rękę, widzisz kino, łyżwy, wspólne gotowanie, czytanie ksiązek, gadanie o wszystkim i o niczym. masz na nowo zdefiniowane słowo seks. widzisz siebie szczęśliwą i zakochaną. 

niespodzianka. nie będzie happy endu. słowo relacja lub związek zostało wymazane ze słownika współczesnego trzydziestolatka. znasz to uczucie... wewnętrzna panika, histeria... że znowu zostaniesz sama, mimo że znasz go 3 tygodnie i widziałaś się 3 razy, że nie będzie smsów, gotowania, kina, książek, przytulania. wiesz co będzie czekanie, warowanie przy telefonie, zagryzanie poduszki żeby nie napisać i płacz...     x. jak to możliwe, że trzytygodniowa znajomość dookreśla to kim jesteś? że zachowujesz się histerycznie? że nie ma Twojego życia? że musisz powtarzać sobie, że Twoja wartość nie jest mierzona zainteresowaniem Piotrusia Pana.  

 

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


aleksandra1990
Zobacz blog

aleksandra1990 napisała:

dodane: 13-03-2012 22:15

święta prawda, jak to czytałam, to tak jakbym widziała siebie momentami.. a prawda taka, że szczęście jest najcześciej bardzo ulotne i trwa krótko, jeśli chodzi o 'miłość'
 

vviiccttoorriiaa
Zobacz blog

vviiccttoorriiaa napisała:

dodane: 13-03-2012 21:28

oj prawda prawda w tym co piszesz...
 

vviiccttoorriiaa
Zobacz blog

vviiccttoorriiaa napisała:

dodane: 13-03-2012 21:28

oj prawda prawda w tym co piszesz...
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

iks z en

Prowadzony przez:
iks_z_en

zbieram swoje doświadczenia w dużym zeszycie o nazwie Internet. są jak ciastko o słodko-słonym smaku, jak przepisy z "maminej" książki kucharskiej. jednym smakują, a innym nie. trudno. tu łamię interpunkcyjne i ortograficzne zasady i robię to celowo. czy próbuję oszukać siebie, nie wiem. fikcja rozpływa się z rzeczywistością w czekoladowym sosie.

O mnie

iks_z_en

Na szafie od: 16-02-2012

Obserwuj

w mieście na pewną literę z końca alfabetu kreuję swoją przestrzeń i rzeczywistość. lubię czekoladowe muffinki i sobotnie poranki. nie boję się marzyć, sięgać po więcej, uwodzić, tęsknić, śmiać się, szukać. nazywam rzeczy po imieniu, czasami zbyt dosłownie, czasami za dużo jest "za", taka jestem i nie chcę tego zmieniać.

Obserwują blog
marrta
koja55
indianka
moose
amanduska153
ciemnaaa
uleebee
marti93
AnanasowAaa
Aliszja_k
whitevanilla
patuszka92
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
7