iks z en

blogi.szafa.pl/ /iks_z_en

luty 25

szósty z en

dodane przez: iks_z_en dn. 25-02-2012 r.
szósty z en

a w grudniu były wzloty, a potem bolesne upadki


czekam na niego jak głupia. rozpaczliwie okłamuję samą siebie, że jest inaczej. Aktorka – hipokrytka, pocieszycielka strapionych, orędowniczka, niosąca ukojenie, tak która jest. Przestaję żyć swoim życiem, nie mam czasu na umysłową ciszę, nieustająco potrzebując emocjonalnej stymulacji szukam żyć innych.

 

  Terapii miesiąc trzeci – zauważone zmiany: brak niustającej krytyki samej siebie, nieśmiałe kroki w kierunku jestem wartościowa, mam coś do powiedzenia, wiem i znam się, nie chodzę do łóżka na pierwszej randce, odpuszczam jednostronne staranie się, mówię o swoich emocjach nieemocjonalnie, wrcam do książek. Zmian brak: atrakcyjny mężczyzna= egoistyczny mężczyzna, tchórzowstwo w rozmowie z m. wynikające ze strachu przed odrzuceniem, ucieczka przed samą sobą objawiająca się ciągłym brakiem czasu dla siebie.  

Jadę pociągiem i zastanawiam się kiedy w końcu zacznę cieszyć się swoim życiem, czerpać siłę z własnych sukcesów, kiedy w końcu zacznę je zauważać... jestem na etapie świadomości samobiczowania, czekam na moment kiedy przykleję sobie plaster.

wpis edytowany 2012-02-25 o godz. 16:01:39

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

iks z en

Prowadzony przez:
iks_z_en

zbieram swoje doświadczenia w dużym zeszycie o nazwie Internet. są jak ciastko o słodko-słonym smaku, jak przepisy z "maminej" książki kucharskiej. jednym smakują, a innym nie. trudno. tu łamię interpunkcyjne i ortograficzne zasady i robię to celowo. czy próbuję oszukać siebie, nie wiem. fikcja rozpływa się z rzeczywistością w czekoladowym sosie.

O mnie

iks_z_en

Na szafie od: 16-02-2012

Obserwuj

w mieście na pewną literę z końca alfabetu kreuję swoją przestrzeń i rzeczywistość. lubię czekoladowe muffinki i sobotnie poranki. nie boję się marzyć, sięgać po więcej, uwodzić, tęsknić, śmiać się, szukać. nazywam rzeczy po imieniu, czasami zbyt dosłownie, czasami za dużo jest "za", taka jestem i nie chcę tego zmieniać.

Obserwują blog
marrta
koja55
indianka
moose
amanduska153
ciemnaaa
uleebee
marti93
AnanasowAaa
Aliszja_k
whitevanilla
patuszka92
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
5