iks z en

blogi.szafa.pl/ /iks_z_en

luty 19

piąty z en

dodane przez: iks_z_en dn. 19-02-2012 r.
piąty z en

 a potem było już tylko bardziej intensywnie...

pojawia się. jest nudny, herbatka i bilard. w ramach pracy nad sobą postanawiam się nie uprzedzać. druga randka. jest romantycznie... gotuje, zapala świece, kupuje dla mnie deser, podaje wino i koc. przytula się, nie śpieszy. krzyczę bezgłośnie, zamknięta w zagłaskaniu, zamileniu, przytulności. wrzeszczę sama na siebie, nadal siedząc na miękkiej kanapie, otulona  miękkim kocem zamawiam taksówkę, wracam do siebie 4:00. wiem, że nie zadzwoni.przestraszony moją seksualnością, zwinął się w mały kłębek. 

    wchodzi. przynosi 4 piwa i ciężki nastrój. rzygam moim podtrzymywaniem konwersacji. już, toaletą staje się moja głowa. ulga. kładzie rękę na moim udzie, jego pewność siebie i stanowczość, kończą się razem z prezerwatywą w kratce ściekowej mojego prysznica. jest obrzydliwy. obrzydliwie pociągający. kończy, ubiera się, zamawia taksówkę, nie przytula, wychodzi, nie dzwoni.     przestałam na nich czekać, przerażona swoim wyzwoleniem i obojętnością poszukuję wrażliwości. gdzie jestem? kogo szukam? czy szukam? dlaczego uciekam? namiętność versus bezpieczeństwo, skrajność emocji sprawia, że nie odnajduję się w normalności, że staje się dla mnie nudna, denerwująca, bezwartościowa.     zamykam oczy. śniłeś mi się przez moment. nie wiem kim jesteś, nie wiem jaki jesteś, nie wiem czy jesteś... chyba Cię nie chcę, albo chcę tylko na moment. nie wiem.  

 poczekasz? kiedyś się zdecyduję.

wpis edytowany 2012-02-19 o godz. 12:44:09

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


patuszka92
Zobacz blog

patuszka92 napisała:

dodane: 21-02-2012 14:46

mega - prawdziwe zmagania opisane w "błyskotliwie ostry" sposób:)
 

amanduska153
Zobacz blog

amanduska153 napisała:

dodane: 19-02-2012 19:28

Z niecierpliwością czekam na każdy kolejny post!
 

ciemnaaa
Zobacz blog

ciemnaaa napisała:

dodane: 19-02-2012 12:55

świetnie piszesz!!! kocham to, jak bym sama to pisała, tak czuje. Takie blogi na szafa nie są doceniane niestety. Na miłość trzeba czekać wiele miesięcy nawet lat, ale kiedy już się zjawi to nas wybawi. Nie potępiaj siebie, po prostu nie trafiłaś na tego jedynego. A jeśli to fikcja to ukłon za twórczość. Pozdrawiam i zapraszam do siebie. Czekan na kolejne wpisy.
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

iks z en

Prowadzony przez:
iks_z_en

zbieram swoje doświadczenia w dużym zeszycie o nazwie Internet. są jak ciastko o słodko-słonym smaku, jak przepisy z "maminej" książki kucharskiej. jednym smakują, a innym nie. trudno. tu łamię interpunkcyjne i ortograficzne zasady i robię to celowo. czy próbuję oszukać siebie, nie wiem. fikcja rozpływa się z rzeczywistością w czekoladowym sosie.

O mnie

iks_z_en

Na szafie od: 16-02-2012

Obserwuj

w mieście na pewną literę z końca alfabetu kreuję swoją przestrzeń i rzeczywistość. lubię czekoladowe muffinki i sobotnie poranki. nie boję się marzyć, sięgać po więcej, uwodzić, tęsknić, śmiać się, szukać. nazywam rzeczy po imieniu, czasami zbyt dosłownie, czasami za dużo jest "za", taka jestem i nie chcę tego zmieniać.

Obserwują blog
marrta
koja55
indianka
moose
amanduska153
ciemnaaa
uleebee
marti93
AnanasowAaa
Aliszja_k
whitevanilla
patuszka92
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
4