iks z en

blogi.szafa.pl/ /iks_z_en

luty 17

czwarty z en

dodane przez: iks_z_en dn. 17-02-2012 r.
czwarty z en

w listopadzie nauczyłam się odejmować.

w szczytowej formie było ich pięciu. jest początek listopada nie ma nikogo. pochowałam ich razem presją posiadania, obsesją kochania, paniką samotności. jesień, której nie lubię staje się moją wiosną, jeszcze leniwie się przeciągam, budzę, rozpędzam, nie rozglądam się dookoła, nie chcę drapać się do krwi, a potem zapijać, uciekać, czekać, sprawdzać fejsbuka, krzyczeć. stop. 

  dzień dobry. mam na imię x. właśnie się uśmiecham, nie poszłam na randkę bo wolałam posiedzieć w domu. dzień dobry. mam na imię x. właśnie gotuję dla siebie. dzień dobry. mam na imię x. wracam.    

 

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


patuszka92
Zobacz blog

patuszka92 napisała:

dodane: 21-02-2012 14:47

so true...
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

iks z en

Prowadzony przez:
iks_z_en

zbieram swoje doświadczenia w dużym zeszycie o nazwie Internet. są jak ciastko o słodko-słonym smaku, jak przepisy z "maminej" książki kucharskiej. jednym smakują, a innym nie. trudno. tu łamię interpunkcyjne i ortograficzne zasady i robię to celowo. czy próbuję oszukać siebie, nie wiem. fikcja rozpływa się z rzeczywistością w czekoladowym sosie.

O mnie

iks_z_en

Na szafie od: 16-02-2012

Obserwuj

w mieście na pewną literę z końca alfabetu kreuję swoją przestrzeń i rzeczywistość. lubię czekoladowe muffinki i sobotnie poranki. nie boję się marzyć, sięgać po więcej, uwodzić, tęsknić, śmiać się, szukać. nazywam rzeczy po imieniu, czasami zbyt dosłownie, czasami za dużo jest "za", taka jestem i nie chcę tego zmieniać.

Obserwują blog
marrta
koja55
indianka
moose
amanduska153
ciemnaaa
uleebee
marti93
AnanasowAaa
Aliszja_k
whitevanilla
patuszka92
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
4