iks z en

blogi.szafa.pl/ /iks_z_en

luty 16

pierwszy z en

dodane przez: iks_z_en dn. 16-02-2012 r.
pierwszy z en

tak było w październiku.


włączyłam zmywarkę. chodzi jak czołg, irytuje mnie. irytuje,tak jak bałagan w moim mieszkaniu, niedomalowane rury, brak kanapy, blat kuchenny, wstrętna szmata w oknie. irytuje, jak brak apetytu na życie, jak udawanie przed samą sobą, że jest lepiej, jak wmawianie sobie, że te 4 kg za dużo to jesień.


pojawia się on. jest. widujemy się. wow pierwszy sukces nie poszłam do łóżka na pierwszej randce. gratuluję  sobie. kolejne spotkania, coraz więcej informacji, rozwala mi głowę. spierdalaj, za późno. już czekam na niedzielę, zazdroszczę przypadkowo-nieprzypadkowych spotkań. tęsknię, tylko za czym kurwa. nie ma nic, jest fejsbookowanie, książka, cisza, przytulanie. nie będzie więcej. 

nuda. nudna. terapeutka podejrzewa mnie o masochistyczne zapędy. katuję się słowami, które są gdzieś obok. kompleksy bezpardonowo wracają. moją kontrolkę trafił szlak.

wpis edytowany 2012-02-16 o godz. 18:08:32

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

iks z en

Prowadzony przez:
iks_z_en

zbieram swoje doświadczenia w dużym zeszycie o nazwie Internet. są jak ciastko o słodko-słonym smaku, jak przepisy z "maminej" książki kucharskiej. jednym smakują, a innym nie. trudno. tu łamię interpunkcyjne i ortograficzne zasady i robię to celowo. czy próbuję oszukać siebie, nie wiem. fikcja rozpływa się z rzeczywistością w czekoladowym sosie.

O mnie

iks_z_en

Na szafie od: 16-02-2012

Obserwuj

w mieście na pewną literę z końca alfabetu kreuję swoją przestrzeń i rzeczywistość. lubię czekoladowe muffinki i sobotnie poranki. nie boję się marzyć, sięgać po więcej, uwodzić, tęsknić, śmiać się, szukać. nazywam rzeczy po imieniu, czasami zbyt dosłownie, czasami za dużo jest "za", taka jestem i nie chcę tego zmieniać.

Obserwują blog
marrta
koja55
indianka
moose
amanduska153
ciemnaaa
uleebee
marti93
AnanasowAaa
Aliszja_k
whitevanilla
patuszka92
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
4