Piękno kwitnie dookoła

blogi.szafa.pl/ /hrabina_san

cze. 05

Nasze Piękno

dodane przez: hrabina_san dn. 05-06-2013 r.
Nasze Piękno

Dzień dobry Dziewczyny !

Zastanawiam się jak o siebie dbacie. Czy jest wśród nas taka Pani, która uważa, że nie ma dla siebie absolutnie czasu, więc w ogóle o siebie nie dba? Spotykam się z takimi kobietami i.. nie wierzę im :) Czas zawsze się znajdzie, gorzej z chęciami. A to, czy znajdziemy chęci jest zależne od tego jak bardzo nam zależy.

 Każdy wolny czasy staram się wygospodarować dla siebie lub dla partnera. Czasami staram się łączyć te dwie rzeczy :) Ale absolutnie nie jestem typem kobiety, która na pierwszym miejscu stawia partnera czy pracę.

 Ja jestem na pierwszym miejscu. Wychodzę z założenia, że żeby móc być kochaną najpierw trzeba... się kochać! Bo jakim prawem możemy oczekiwać od innych żeby nas kochali i tolerowali, kiedy same sobą gardzimy i się nie lubimy ? Przyznajcie, że to bezsensu.

Staram się dobrze wyglądać, dbać o ciało, uprawiam sport, zdrowo się odżywiam. Rozwijam się- uczę, bardzo dużo czytam, pogłębiam swoje zainteresowania. Rysuję, maluję, piszę. To są moje pasje, które mnie tworzą, nie mam zamiaru z nich zrezygnować. Jeżeli kiedyś by się tak stało- przestałabym być sobą. To wszystko straciłoby sens.

Każdy ranek zaczynam o zrobienia 150 brzuszków (zajmuje mi o około 5 minut), potem mam "przerwę kawową"-  już na starcie dnia chwila dla siebie :)

Zależnie- praca, uczelnia. Potem biegam z moim psem. To też nie duży wysiłek i czas- około 20minut.

Nie chodzę do fryzjera, bo zazwyczaj nie spełniają moich oczekiwań, szkoda mi pieniędzy, a co najważniejsze- sama doskonale radzę sobie ze swoimi włosami. Lubię to i efekty są dla mnie bardziej niż zadawalające.

Codziennie po kąpieli wsmarowuję w ciało balsamy, pochłania to kolejne kilka minut, ale wszystkie wiemy, że naprawdę warto i że to podstawa pielęgnacji.

Staram się każdego dnia poświęcić tylko sobie przynajmniej godzinę. Bywa, że kiedy mam wolne cały Boży dzień daję sobie w prezencie :)

A jak to jest z Wami ? Macie swoje rytuały, z których nie zamierzacie rezygnować?

Miłego dnia i dużo piękna !

Sukienka, którą znalazłam na jakiejś zagranicznej stronie. Koszt to 40zł, przesyłka gratis. Brać?:)

Zapraszam na mojego bloga:

www.ewadymek.blogspot.com

piekno, dbanie o siebie, uroda,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


efula
Zobacz blog

efula napisała:

dodane: 05-06-2013 14:21

sukienka piękna :)
 

MuchaKolorowa

MuchaKolorowa napisała:

dodane: 05-06-2013 11:10

owszem, sama z domu zawsze wychodzę zrobiona, ZAWSZE zajmuje mi to 1,5-2 godz :D haha. Przez układanie włosów :p ZAWSZE muszą być idealnie, im poświęcam najwięcej czasu, mam na tym punkcie hopla ;p
Jeśli chodzi o ćwiczenia, to nie ćwiczę, bo nie chcę schudnąć :)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Dzien dobry :)

O mnie

hrabina_san

Na szafie od: 06-02-2010

Obserwuj

Cenie sobie przede wszytskim ludzi kreatywnych i taka tez staram sie byc. Wiele rzeczy rozumiem i toleruje, ale jedynm czego szczerze nie lubie jest- hipokryzja! Kocham zycie :)

Obserwują blog
Teckgirl
kitek1986
VictoriaSecret10

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0