Piękno kwitnie dookoła

blogi.szafa.pl/ /hrabina_san

maj 17

Hellouu Kitty

dodane przez: hrabina_san dn. 17-05-2013 r.

Dzisiejszy dzień zaczęłam od obowiązkowego biegania. Razem z moim ukochanym psem Buką aka Bogdanem (to chłopak, niektórzy mają problem z tym, że ma na imię 'Buka' więc nadałam mu drugie imię na które także reaguje- Bogdan, głownie po temu żeby nie narzekano i nie marudzono, że jak to, jak samiec może mieć na imię 'Buka' <ano może i ma! :)>), potem wybraliśmy się do osiedlowego lumpeksu i zakupiliśmy przepiękne beżowo wężowe koturny na korkowej podeszwie dla mojego Mamula (sama bym je przygarnęła, ale nie mój rozmiar- ja płacze, Mamula się raduje :))
Ktoś porzucił na korytarzu książki, z których zabrałam sobie kilka. W tym jedną, o bardzo śmiesznym tytule (i mam nadzieję, że równie śmiesznej treści) pt. 'dzika Urszula'- oby był to mózgołamacz, harlekin na najniższym poziomie- mam na to dzisiaj ochotę :)

Zastanawiam się- czy gdybym od dnia dzisiejszego nie mogła już nigdy w życiu zakupić/ dostać nowego ubrania, albo nigdy w życiu nie mogła już przeczytać książki- co bym wybrała? Z dwojga złego nie wyobrażam sobie nigdy więcej nic nie przeczytać. Skoro istnieją książki, Bóg także musi istnieć- to dla tych wszystkich niedowiarków :)


861733_10151503522884634_218108372_n.jpg


wpis edytowany 2013-05-17 o godz. 12:37:35

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Dzien dobry :)

O mnie

hrabina_san

Na szafie od: 06-02-2010

Obserwuj

Cenie sobie przede wszytskim ludzi kreatywnych i taka tez staram sie byc. Wiele rzeczy rozumiem i toleruje, ale jedynm czego szczerze nie lubie jest- hipokryzja! Kocham zycie :)

Obserwują blog
Teckgirl
kitek1986
VictoriaSecret10

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0