ALL&NOTHING

blogi.szafa.pl/ /gumisiowaa

cze. 29

New beginning ...

dodane przez: gumisiowaa dn. 29-06-2012 r.
New beginning ...Hej dziewczyny !


Dzisiaj zacznę od tego, że aby cokolwiek w życiu nam się udało bardzo ważna jest wytrwałość i wsparcie kogoś bliskiego. Dzięki temu będziemy miały więcej sił każdego poranka aby wstać i wziąć się do roboty ! :)

Wczoraj opowiedziałam Wam mniej więcej jak zaczęła się moja historia .. dzisiaj podam kilka rad, które pomogą Wam osiągnąć cel !

1. Po pierwsze najważniejsze jest aby dobrze zaplanować co tak na prawdę chcemy osiągnąć. Najlepiej weżcie jakąś kartkę i zapiszcie nawet w jednym zdaniu jaki jest Wasz cel - ja tak zrobiłam. :)
2. Nie zakładajcie z góry, że jeśli po 2 tygodniach nie będzie żadnych efektów to rezygnujecie ! NIE, NIE, NIE ! Dajcie sobie więcej czasu a zobaczycie, że w końcu efekty się pokażą.
3. Nie wymagajcie od siebie za dużo. Lepiej zacząć małymi kroczkami a dopiero po jakimś czasie możecie wymagać od siebie więcej.
4. Powiedzcie o swoich planach bliskim i poproście aby Was wspierali i pomogli, wsparcie jest tutaj na prawdę bardzo ważne!
5. Zacznijcie działać i ...

... przeszłość zostawcie daleko za sobą ! ; )


Zobaczycie, że wszystko stanie się łatwiejsze jeśli na początku nie będziecie wymagać od samej siebie za dużo. Małymi kroczkami też spokojnie dojdziecie do celu ! Każda zmiana trwa i nikt nie będzie w stanie Wam powiedzieć ile to potrwa. Może trwać miesiąc, rok a nawet kilka lat. Wszystko zależy od Waszej determinacji i jak się do tego zabierzecie ! :)

Już jutro napiszę kilka ważnych zasad dotyczących zdrowego trybu życia i odżywania się ! Uwieżcie, zaczniecie się do nich stosować i już coś się w Was zmieni ! Wystarczy zrobić tak mało żeby dużo zyskać ! :)

gumisiowaa

wpis edytowany 2012-06-29 o godz. 21:05:30

nowe życie, kilka rad, zdrowe życie,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


gumisiowaa
Zobacz blog

gumisiowaa napisała:

dodane: 30-06-2012 22:23

15 kg do października ?! Mimo wszystko nie radzę, jest to bardzo niebezpieczne dla organizmu człowieka ! Opowiem o tym w poniedziałek także zapraszam :)
 

MintTea

MintTea napisała:

dodane: 30-06-2012 22:19

ja kiedyś schudłam 6kg w miesiąc, więc mam nadzieję, że tyle schudnę do października :)
 

gumisiowaa
Zobacz blog

gumisiowaa napisała:

dodane: 30-06-2012 20:29

MintTea - 15kg to na prawdę dużo .. Ja tyle schudłam w około 6 miesięcy :) POWODZENIA !
 

MintTea

MintTea napisała:

dodane: 30-06-2012 19:44

ehhhh, ja tak bardzo chcę 15 kilo mniej :(
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

ALL&NOTHING

Prowadzony przez:
gumisiowaa

Czasami Ci się nudzi ? Nie masz co robić ? Siedzisz bezczynnie w domu i rozmyślasz nad tym co ciekawego możesz zrobić ? Zamiast bezczynnie spędzać czas, który nieubłaganie płynie i nie wróci zapraszam na mojego bloga gdzie będziesz miała możliwość poczytać .. o wszystkim i o niczym :)

O mnie

gumisiowaa

Na szafie od: 24-03-2010

Obserwuj

Jestem dziewczyną, która dzięki silnej determinacji postanowiła zmienić swoje życie i zamieniła hamburgera z McDonald's na koktajl truskawkowy, ekonomię zamieniła na turystykę ALE .. jednego nie zmieniła.. PARTNERA NA DALSZĄ DROGĘ ŻYCIA ;)

Obserwują blog
yeah

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0