Szydełko z igłą w duecie.

blogi.szafa.pl/ /ewa1431

cze. 03

„Świat Zofii” Josteina Gaardera.

dodane przez: ewa1431 dn. 03-06-2013 r.
„Świat Zofii” Josteina Gaardera.

     Liczyłam, że zakończenie tej powieści będzie jakieś niesamowite, niestety po przebrnięciu całej lektury uważam, że zabrakło tego finezyjnego kunsztu autorowi.

    Może ja już jestem za stara na takie lektury, ale liczyłam na coś extra, bo to przecież światowy bestseller. Również język taki prosty, potoczny nie podszedł mi do gustu, bo ja cenię sobie bardziej literacki:)

   Wiecie, gdyby mi wpadła w ręce ta książka tak 20 lat wstecz, to być może byłabym oczarowana, a dziś, cóż...ale mimo to, serdecznie polecam, bo być może komuś przypadnie do gustu, a na temat gustu i smaku nie dyskutuje się:)

 

wpis edytowany 2013-06-03 o godz. 15:18:00

literatura młodzieżowa, „Świat Zofii” Josteina Gaarder,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


ewa1431
Zobacz blog

ewa1431 napisała:

dodane: 18-06-2013 21:23

Moja bibliotekarka, gdy proponowała mi tę lekturę mówiła, że kobiety są nią bardzo zainteresowane, dlatego skusiłam się na tę książkę. Myślę, że nie jest to taka lekka i łatwa lektura jeśli nie ma się ogólnej wiedzy o minionych epokach kulturowych. Po przeczytaniu jak i w trakcie, miałam wrażenie, że mam powtórkę z historii oraz filozofii (ale nie każdy oczywiście interesuje się filozofią, a ja od wczesnego dzieciństwa czytałam różne książki;)
 

young_girl
Zobacz blog

young_girl napisała:

dodane: 03-06-2013 15:28

Czytałam to w wieku 13 lat :) Przebrnęłam, ale myślę, że jakbym przeczytała to trochę później byłoby lepiej :) Trochę za trudna książka, jak dla dzieci, no i jak widać dla starszych też :) Ale ogólnie polecam :)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Szydełkowe robótki oraz igiełkowe wariacje udane lub mniej, ale z wielką miłością wykonywane. Książki, które czytam to druga moja pasja.

O mnie

ewa1431

Na szafie od: 20-06-2011

Obserwuj

Cóż może o sobie powiedzieć pięćdziesięciolatka? Dorobek życia - kilkoro dzieci i kochający mąż. Hobby to moje maszyny do szycia, mam ich trzy oraz w zasięgu ręki biblioteka. Dodam, że mieszkam na wsi:)

Obserwują blog
Rage
margerita28
slodka_su
Radiante

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0