MODA NA ŻYCIE JAK W MADRYCIE

blogi.szafa.pl/ /ellbrown

luty 19

raz kozie śmierć

dodane przez: ellbrown dn. 19-02-2012 r.

hmmm...i jestem...i szybko....i bezboleśnie. a zastanawiałam się od kilku dni, czy warto, a po co, czy mi to potrzebne...wszak to ekshibicjonizm...i nadal mam takie jakies przeczucie, że coś niestoswnego robię. składam to jednak na wiek juz powazny, doświadczenia spore i strach przed krytyka pokoleń młodszych. tak, to poważna sprawa. stara baba ..a tu od nastolatek sie roi. tak sobie myślę, że może w tym towarzystwie i ja odnależć się mogę...ba , nawet pomocą i informacją jakowąś służyć mogę. tymczasem czas zabawę na blogu rozpocząć i wstęgę otwarcia przeciąć. co będzie , to będzie. jestem! kobieta z przeszłością a bez przyszłości ( widzianej bynajmniej moimi oczami) znam takich, co ciagle jeszcze mi wróżą świetlaną...raczej jednak miłymi chcą być niż prawdomównymi. na pierwszy raz wystarczy, przez noc przemyslę co dalej. w co się ubrać, jaki kolor zastosować, jakie dodatki dopasować?

pierwszy wpis,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


dorotalawniczak68w

dorotalawniczak68w napisała:

dodane: 23-04-2012 12:15

Piękne przemyślenia! Czasem miewam to podobe....to chyba z racji wieku nostalgia mnie dopada:(
 

Milensza

Milensza napisała:

dodane: 19-02-2012 23:38

:)))
 

Betaaaaa
Zobacz blog

Betaaaaa napisała:

dodane: 19-02-2012 19:36

ale o co chodzi? :P
 

rudaaa12

rudaaa12 napisała:

dodane: 19-02-2012 18:26

mhm
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

pisać będę o wszystkim, bo taką mam potrzebę. może być to pamiętnik, recenzja, opowiadanie czy sprawozdanie. forma literacka nie ma tu znaczenia. tytuł także możesz sobie nadać sam drogi czytelniku.pragnę podzielić się swoimi doświadczeniami, wrażeniami, przemyśleniami.przez 40 lat egzystencji nazbierało się tego sporo.szkoda, żeby poszło w zapomnienie, tyle przygód, wydarzeń, skandali...i ubrań. będę przeplatać w konwencji szufladkowej opowieści ze swojego życia...zawsze inaczej niż inni ubrana.

O mnie

ellbrown

Na szafie od: 22-07-2010

Obserwuj

42 lata, 175 cm wzrostu, waga 65 kg, włosy miedziane, oczy zielone.o niezależnym umyśle, ekstrawagancka i oryginalna, kochająca sztukę, książki, przyrodę, zwierzęta.

Kategorie
Archiwum
Obserwują blog
malgosia2635
dorotalawniczak68w

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
1