Moda – to, co wychodzi z mody.

blogi.szafa.pl/ /egzystencjalnypaw

sie. 21

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane.

dodane przez: egzystencjalnypaw dn. 21-08-2013 r.

Tak jak sama nazwa postu mówi chciałam poruszyć temat kobiet zadbanych lub wręcz przeciwnie.

Na codzień spotykamy się z kobietami mniej lub bardziej zadbanymi... Co sprawia, że te pierwsze mniej dbają o siebie? :) 

Myślę, że główny powód to, to, że im się nie chce :) Wolą posiedzieć przed TV albo komputerem, a ok. 24 wziąć prysznic i iść spać bez żadnej dodatkowej chwili dla siebie :) Ale czy nie sprawia nam dużej przyjemności to, że zrobimy sobie maseczkę czy użyjemy nowej odżywki do włosów, czy nawet umalujemy paznokcje na nasz ulubiony kolor? :) 

Drugim powodem może być brak pieniędzy... Mówiąc szczerze większości polaków nie stać na tysiące złotych wydanych w SPA... Myślę, że kobiety często sobie tłumaczą sobie, że skoro nie stać je na kosmetyki z najwyższej półki to nie mogą dbać o siebie... 

Trzecim powodem są mężczyźni... Kobieta, która żyje w związku, a jej mężczyzna nie docenia jej, jest z nią, bo jest nie dba tak o siebie jak kobieta, która jest obsypywana komplementami :) [moje zdanie jest takie przynajmniej] Jeśli mężczyzna nie okaże zainteresowania kobieta nie ma dla kogo dbać o siebie... ;) 

 

Jak myślicie czemu kobiety nie dbają o siebie? ;) Może macie inne zdanie? :) 

wygląd kobieta piękno,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


wiosenna7

wiosenna7 napisała:

dodane: 22-08-2013 07:10

A ja myślę, że wszyscy jesteśmy inni. Każdy ma swój styl. Jedne dziewczyny lubią się malować, inne nie i im to nie przeszkadza.
I wydaje mi się, że żeby być zadbaną nie trzeba wydawać fortuny, jeździć do SPA. Wystarczy lekki makijaż i niezbyt wyzywające ubrania dobrane odpowiednio do figury :)
 

kingusia242

kingusia242 napisała:

dodane: 22-08-2013 00:24

Moje zdanie jest podobne odnośnie dwóch pierwszych argumentów, natomiast trzeci to sama nie wiem, mój mężczyzna obsypuje mnie komplementami natomiast poprzedni wręcz przeciwnie i to nie wpłynelo w żaden sposob na to czy dbalam o siebie. Albo moze mam trochę odwrotne zdanie niż Ty dlatego że tamtemu jak za wszelką cenę chciałam zaimponować to zawsze pomalowane paznokcie i tym podobne szczegóły a teraz skoro wiem że i tak mój partner mnie docenia to nie mam zakodowane że przed spotkaniem mam się odpicować, choć zawsze cośtam ze sobą zrobię to nie mam już takiego bzika jak z tym poprzednim któremu można było podstawić pod nos że wyglądam danego dnia świetnie a on i tak nic...więc myślę, że to jest zależne od indywidualnych sytuacji;D
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

'Kobiety bez charakteru podążają za modą, kobiety pretensjonalne doprowadzają ją do przesady, kobiety zaś obdarzone dobrym smakiem wdają się z nią w przyjazne układy.' - Coco Chanel

O mnie

egzystencjalnypaw

Na szafie od: 12-02-2013

Obserwuj

Rudo włosy, 159 centymetrowy skrzat z głową pełną pomysłów i marzeń, z szafą pełną ubrań, który nigdy nie wyrośnie z pieczenia babeczek, Hello Kitty oraz kolorowych rajstop :)

Obserwują blog
byemi6

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0