PISANIE NA KOLANIE

blogi.szafa.pl/ /dzwonekkaro

mar. 15

zima za oknem, a wiosna za progiem...

dodane przez: dzwonekkaro dn. 15-03-2013 r.

Nawet nie będę silić się na indywidualizm i powiem, że chyba jak wszyscy nie mogę doczekać sie już wiosny! Dzisiejszy poranek zastukał w okno lodowym palcem Królowej Śniegu i mój entuzjazm prysł jak mydlana bańka. Za tydzień kalendarzowa wiosna, w moim sercu wiosna od dawna, a pejzaż, jak na złość zimowy :(

Od dzieciństwa najbardziej cieszyłam się na wiosnę, to moja ulubiona pora roku. Po prostu ubóstwiam jak słońce liże mi buzię, uszy puchną od świergolenia ptaszków, ten zapach eksplodującej zieleni. Nawet ludzie wydają się dla siebie życzliwsi. Przypływ sił witalnych, nieodparta chęć odkurzenia rolek...ach!

Żeby jeszcze zdążyć z tą górą sadła, które niewiadomo jakim cudem przyczepiło sie do mnie przez zime. Pewnie nie powinnam zanadto narzekać na swoją figurę, niemniej jednak jak rasowa kobieta nie do końca jestem zadowolona ze swojego wyglądu.

Co roku się okłamuję, że wraz z wiosną zabiorę sie za zdrowe odżywianie, ćwiczenia i to całe  i t d ,  ale niestety później zalegam z chipsami, zimnym piwem i szlag trafia moje pobożne życzenia odnośnie przeistoczenia się w boginie fitnes. Całe szczęście lubię siebie i zamiast się samobiczować, wbjam sobie w naiwny łep, że za rok też jest wiosna.

 

 

 

 

wpis edytowany 2013-03-15 o godz. 13:06:10

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


LovelyFlo

LovelyFlo napisała:

dodane: 15-03-2013 14:37

Też tylko czekam na wiosnę i zrzucenie tych grubych kurtek, szalików i kozaków!
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

PISANIE NA KOLANIE

Prowadzony przez:
dzwonekkaro

autorskie, często ambiwalentne, totalnie subiektywne spostrzeżenia na temat wszystkiego co przyjdzie mi do głowy

O mnie

dzwonekkaro

Na szafie od: 28-01-2009

Obserwuj

później uzupełnię

Obserwują blog
Lajla18
qvciorka
elokwentna

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0