camesss

blogi.szafa.pl/ /camesss

sty. 06

Włosowa akcja "zapuszczanie włosów" - podsumowanie

dodane przez: camesss dn. 06-01-2015 r.
Włosowa akcja "zapuszczanie włosów" - podsumowanie

KONIEC! STOP! Dokładnie dzisiaj w nocy minęły równe trzy miesiące włosowej akcji, a co za tym idzie? Koniec! Tak, jeśli brałyście w niej udział, to dzisiaj musice już przestać pić miksturki, ponieważ organizm musi odpocząć. Minimalna przerwa w spożywaniu to przynajmniej cały miesiąc, pamiętajcie, jest to ko-nie-czne!!! Długie włosy, długimi włosami ale przecież najważniejsze jest zdrowie, prawda?   Tak więc przypomnijmy sobie jak to było...   - Mój pierwszy pomysł o włosowej akcji, propozycja, informacje i Wasze zainteresowanie - jak widać spore (w tym czasie blog był jeszcze stosunkowo świeży, miał coś około 2 miesiące)   - 4.10 - dokładny dzień rozpoczęcia włosowej akcji. Wypisanie dokładnych czynności co należy robić, zasady oraz wszelkie uwagi z mojej strony. Długość moich włosów w tamtym momencie:

 

 

- 4.11 - miesiąc włosowej akcji, tu jeszcze nie robiłam zdjęć, ponieważ efekt nie był dobrze widoczny. Mi włosy urosły około 3cm, w poście tylko o włosowej akcji krótko przypomniałam.     - 4.12 - dokładnie dwa miesiące włosowej akcji. W tym okresie przyrost włosów był chyba największy, urosły aż 3,5-4cm. Razem po dwóch miesiącach było to około 6,5-7cm. Długość moich włosów przedstawiała się następująco:   20141201_162421.jpg       4.01 - trzy miesiące włosowej akcji i jej zakończenie w dzisiejszym poście. Zrobiłam dwa zdjęcia, na tle białej bluzki z pierwszego miesiąca i na tle bluzki w paski, żebyście dokładnie mogli porównać efekty:         Wszystkie dziewczyny co wytrwały miały wspaniały prezent na Nowy Rok, będą miały na Studniówki i inne zabawy Karnawałowe, a te dziewczyny, którym zabrakło wytrwałości niech ocenią efekty, nabiorą motywacji i wezmą udział w następnej akcji, bo obiecuję Wam, że niejedna jeszcze się na tym blogu pojawi! Zatem komentujcie, obserwujcie i śledźcie bloga na bieżąco!   Z całego serca gratuluję wszystkim dziewczynom!   Linki do akcji na www.camesss.blogspot.com

 

włosy, akcja, włosowaakcja, długość, długiewłosy, longhair,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

camesss

Prowadzony przez:
camesss

U mnie moda i uroda, mnóstwo postów o włosach, pielęgnacji, zabiegach, kosmetykach, stylizacje, inspiracje i fotografie! Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, zatem zachęcam gorąco do zaglądania i obserwowania!

O mnie

camesss

Na szafie od: 11-11-2014

Obserwuj

Kamila, lat 20. Studentka - Gdańsk. Swoich sił próbuję w fotomodelingu, interesuję się muzyką, sportem, tańcem i modą. Uwielbiam podróże i testowanie wszelkich nowości kosmetycznych. Jestem zapaloną włosomaniaczką.

Obserwują blog
kadaveth
maniafashion58

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0