Jessica

blogi.szafa.pl/ /buziaczekm12

sty. 18

Jestem EKO

dodane przez: buziaczekm12 dn. 18-01-2012 r.
Jestem EKO

Ostatnio bardzo modne stało się kupowanie wszystkiego co ekologiczne. Nadszedł czas i na ekologiczne ubrania.W trosce nie tylko o środowisko ale także o siebie powinniśmy zwracać uwagę co wkładamy.Większośc ubrań wykonane jest z włókien poliestrowych, które są zabójcze dla środowiska.Są one wykonywane z podobnych materiałów co plastkiowe butelki.Takia odzież rozkłada się bardzo długo.Eko ubranie wykonane jest zazwyczaj z włókien roślin, czyli bambusa, lnu, konpoii, ramii. Wlicza się w to bawełne, ale tą organiczną.Eko odzież nie występuje w jaskrawych kolorach oraz w kolorze snieżnobiałym takie kolory dają tylko silne, chemiczne odczynniki.Naturalne materiały są zdrowe, przewiewne, ich produkcja nie wpływa niszcząco na środowisko,rozkładają sie dużo szybciej niż te sztuczne.

Ja przedstawiam wam w stylizacji eko Izę Miko, która ostatnio jest bardzo zaangażowana w sprawy związane z ekologią. Stworzyła swoją własną "zieloną" stronę ,na kazdym kroku propaguje ekologiczny styl życia, nawet swych przyjaciół zachęca do segregowania śmieci.Teraz podjęła wspólpracę z organizatorami różnych pokazów ekologicznych.Wzięła udział w sesji, w której wykorzystano wtórne materiały takie jak : zapałki, spinacze do bielizny czy nawet sznurki i papier.

 

 

Jestem EKO,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


kamiqa
Zobacz blog

kamiqa napisała:

dodane: 18-01-2012 20:22

super te stylizacje. Do sesji są znakomite :)
 

asica95
Zobacz blog

asica95 napisała:

dodane: 18-01-2012 18:13

To przykład jak można wykorzystać wszystko co stworzyła natura,mimo że ta moda nie zawsze jest użytkowa ,to pomysł bardzo interesujący:)
 

Michelka1

Michelka1 napisała:

dodane: 18-01-2012 17:58

fajnie wygląda z tyłu ta eko-kiecka :)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Jessica

Prowadzony przez:
buziaczekm12

Na moim blogi zagości wiele interesujących wpisów.

O mnie

buziaczekm12

Na szafie od: 07-03-2011

Obserwuj

Uwielbiam zakupy. Najbardziej lubię kupować buty, torebki - mam potężną kolekcję. Chętnie pochwalę się moimi zdobyczami.

Obserwują blog
LalkaBarbie
midobl
rudamarysia
kaska990

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0