just feel Your Style

blogi.szafa.pl/ /beautifullgirl

lis. 02

inCLICK - czyli praca dla uczniów i studentów

dodane przez: beautifullgirl dn. 02-11-2012 r.

Zastanawiacie się czasem skąd wziąć pieniądze na ciuchy, kosmetyki, imprezę czy na kino, ale uczysz się w szkole dziennej i nie bardzo masz możliwość żeby pracować, a od rodziców nie chcesz już "wołać" ?Znam to.Dlatego też chcę Wam przedstawić program przygotowany specjalnie dla młodych ludzi uczących się w wieku od 16 do 26 lat.InClick to strona na której możecie wykonywać zadania i zarabiać za to pieniądze. I to legalnie !
-Ciekawi jesteście jakie są to zadania ? Różne. I za każde dostajecie punkty ! Np. za polubienie funpage'a na Facebooku  i wysłania printscreen'a można dostać 18pkt. Za zarejestrowanie się na stronie www.inclick.pl i przesłanie skanu legitymacji w ramach potwierdzenia swojej tożsamości i tego, że jesteście osobami uczącymi się dostajecie 500pkt co przekłada się na 5zł. Przyznasz, że mama za wyniesienie śmieci nie da Ci tyle. Jednak są to tylko przykładowe zadania które możecie zrobić.-Teraz nasuwa się pytanie : jak i kiedy będą wypłacane pieniądze? Już Wam odpowiadam :Po uzbieraniu 5000pkt automatycznie generuje się przelew na Wasze konto.-Ile pieniędzy otrzymacie ?Za 5000pkt dostajecie 50zł.-Co jeśli nie macie konta ? Możecie w prosty sposób je założyć przez inclick'a, zarabiając jednocześnie 1000pkt.-Jaka jest gwarancja tego, że pieniądze będą przesłane i tego, że InClick za chwilę nie zniknie ?InClick jest sponsorowany przez DGA. S.A. Jest to spółka doradczo-inwestycyjna działająca na polskim rynku od 1990 roku. Co do przesyłania pieniędzy - tak jak już pisałam wcześniej, po uzbieraniu punktów automatycznie jest generowany przelew.-Czy zarabianie w InClick'u jest legalne ?Jak najbardziej. Oni zajmują się kompleksowa obsługą ich Partnerów oraz Użytkowników. Płacą podatki oraz je odprowadzają za nas i my nie musimy się tym martwić. :)
Moim zdaniem jest to bardzo fajny sposób na zarobieniu dodatkowego kieszonkowego. Sprawdźcie sami !Zapraszam na InClick !
Krok po kroku :
1. Wchodzicie tu : [klik]2. Klikacie Rejestracja3. Wybieracie typ konta - użytkownik4. Wypełniacie formularz rejestracyjny (3 kroki)5. Wysyłacie skan legitymacji, która musi zostać zatwierdzona (w ciągu 24h)6. Jeśli nie macie skończonych 18lat na pocztę dostaniecie wraz z potwierdzeniem weryfikacji legitymacji załącznik, w którym znajduje się zgoda rodziców, którą musicie wydrukować, dać rodzicom do podpisania a następnie zeskanowaną zgodę należy odesłać pod wskazany w e-mail'u adres.7. Wypełniacie swoje dane poprzez kliknięcie po zalogowaniu w swój e-mail na stronie inclick.pl (wyświetli się Wasz profil)8. Możecie już wykonywać zadania. Wchodzicie w zakładkę Zadania-zacznij zarabiać, wybieracie zadanie, rezerwujecie je i wykonujecie. Pamiętajcie aby przesłać dowód wykonanego zadania ! Jeśli zadanie wykonaliście poprawnie i zostanie ono zaakceptowane automatycznie zostaną przyznane Wam punkty !
Naprawdę warto ! Osobiście POLECAM !!Jeśli macie jakieś pytania - piszcie w komentarzu lub przysyłajcie je na [email protected] na każde Wasze pytanie :)
Angelika

wpis edytowany 2012-11-05 o godz. 17:43:22

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Oficjalny blog znajdziecie na http://just-feel-your-style.blogspot.com/ ZAPRASZAM !

O mnie

beautifullgirl

Na szafie od: 04-02-2011

Obserwuj

Kocham modę i fotografię.

Obserwują blog
23-03-2011

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0