Eden

blogi.szafa.pl/ /bajsza1

mar. 17

Rockowe parasole odlatują z szafy

dodane przez: bajsza1 dn. 17-03-2014 r.
Rockowe parasole odlatują z szafy

Wiosna, zaczęłam pracować w ogródku.

Uwielbiam to, tysiące biedronek wyłażących z ziemi kwiatuszki cudne różne nie tylko krokusy.

Ogród to też moja pasja.

Fotografia obok.

O właśnie muszę się pochwalić dostałam darmową wejściówkę od Pana Michała Dembowskiego na XVII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video FILM VIDEO FOTO.

Pewnie tu nie trafi, ale podziękuję mu raz jeszcze, to bardzo miły gest organizatorów targów.

Troszkę mi się wszystko pokomplikowało, bo zgłosiło się do mnie 2 młodych czy bym nie pomogła zrobić klipy do piosenki, którą chcą wylansować. Sami o filmowaniu nie mają pojęcia, ale grają i śpiewają odjazdowo. Chcą, żeby był kompletny żywioł, Totalny fiks lepszy niż „rolowanie”, ale ja jak zwykle zaczęłam sprawę komplikować, strojem makijażem itd. Hi, hi oczywiście, że musi być odjazdowo, bo nikt ich nie zna. Klip powinien wkomponować się naturalnie w treść i formę muzyczną, ale jednocześnie rozwalić ją oryginalnością pomysłów.

Wiatr i deszcz nam sprzyja, ale jeszcze to tylko próby, fruwająca sukienka, czy parasolka z tymi najgorzej, bo jak odfruną trzeba szukać następnej.

Kochane to bardzo nisko budżetowy i cholernie ambitny film. Więc jak napiszę, że coś mi trzeba i powiem, po co – nie zdzierajcie ze mnie.

Jedna taka wzięła kasę i odleciała jak ta fruwająca parasolka. Na razie sprawę zgłosiłam administracji, ale wkurza mnie to, bo robię dzieciakom za friko robotę, mało dokładam finansowo do tego a taka połaszczy się na 19 zł. Za tę kasę u chińczyków miałabym 2 fajne parasolki.

„Wyrolowała” mnie małpa jedna.

Ok. Dzięki za zrozumienie tych dziewczyn, które pomagają nie łaszcząc się na złotówki. Może będę mogła zrewanżować się ich fajną piosenką, lub czymś innym. Hi, hi rockowym wyciem cholernie gładkich fraz na razie, żegnam was. 

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Eden

Prowadzony przez:
bajsza1

Świat czasami bywa piękny, najczęściej gdy sami mamy ochotę się uśmiechnąć. Życie jest pełne niespodzianek, póki nas cieszą wszystko jest ok. Maluję swoje dni uśmiechami, czasmi są to barwy słońca innym razem odcienie szarości. Super jest to, że ciągle mam ochotę coś zmalować.

O mnie

bajsza1

Na szafie od: 20-11-2013

Obserwuj

Jestem słodka.

Obserwują blog
alex22
tala_03
pola55
margoletka
poprostukasia
piska129
Radiante

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0