Eden

blogi.szafa.pl/ /bajsza1

sty. 03

Skrzypiące drzwi Szafy

dodane przez: bajsza1 dn. 03-01-2014 r.
Skrzypiące drzwi Szafy

Całymi godzinami oglądam Szafę, widzę jakieś fajne rzeczy i chciałabym je mieć w mojej kolekcji a przecież przyszłam tu po to, by pozbyć się własnych nadmiarów. Faktem jest, że trudno mi pozbyć się rzeczy, które ciągle lubię, może za wysokie ceny wystawiam, ale chodzenie z ciuszkiem, za który mam dostać 9 zł na pocztę w drugi koniec miasta mija się z celem, bo na benzynę jeszcze wydam, na opakowanie i w sumie lepiej to do kosza dla ubogich zanieść taniej wychodzi. Jak tak dalej pójdzie będę musiała się stąd wycofać, bo widzę, że więcej kupię niż sprzedam?

 

Matko słodka widzę jak bardzo się zapuściłam ruchowo - masakra.

Kiedyś….no tak kiedyś miałam włosy do pupy i ważyłam 48 kg.

Dzisiaj ciągiem wytrzymuję 10 min intensywnych ćwiczeń i wymiękam.

Jednak już biorę się za siebie, nie gadam po próżnicy z przygodnymi znajomymi, bo nic z tego jak widać nie wynika.

Zaczynam ćwiczyć co dzień tyle razy po 10 min ile posiłków zjem.

Jak odzyskam formę będę ćwiczyła po 15min, ale póki co muszę przeżyć zakwasy i kupić elastyczną skarpetkę na tę skręconą kostkę.

Zaraz zmierzę cukier ciekawe czy mi spadł? 120 to jak na po ćwiczeniach – trochę za dużo. Już czuję jak mnie zakwasy będą skręcały, ale trzeba wziąć się za siebie, bo się rozsypię na drobinki gwiezdnego pyłu. Powinnam się też wybrać do lekarki ale mi się nie chce i przed 9 chyba nie pójdę. Nie pójdę, bo mnie znowu zacznie korcić. Kupuję tylko owoce, bo lodówkę na Święta wypełniłam po brzegi i jeść przy diecie mam co najmniej na półtora miesiąca jak nie dłużej

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


bajsza1
Zobacz blog

bajsza1 napisała:

dodane: 04-01-2014 13:00

Mnie boli wszystko nawet paluszki ledwo piszę ale jeszcze się nie obudziłam i nie napiłam kawy, może przejdzie mi. Dziękuję, że do mnie zajrzałaś :)
 

piska129
Zobacz blog

piska129 napisała:

dodane: 03-01-2014 09:58

Ja mam dziś zakwasy o dziwo w łydkach tylko! :) Ale mam jakieś nie chce mi się ;D Musze je pokonać i zacząć dzisiejszą dawkę ćwiczeń. Ja też po 10minutach chętnie bym dała sobie spokój ale nie można
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Eden

Prowadzony przez:
bajsza1

Świat czasami bywa piękny, najczęściej gdy sami mamy ochotę się uśmiechnąć. Życie jest pełne niespodzianek, póki nas cieszą wszystko jest ok. Maluję swoje dni uśmiechami, czasmi są to barwy słońca innym razem odcienie szarości. Super jest to, że ciągle mam ochotę coś zmalować.

O mnie

bajsza1

Na szafie od: 20-11-2013

Obserwuj

Jestem słodka.

Obserwują blog
alex22
tala_03
pola55
margoletka
poprostukasia
piska129
Radiante

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0