Je suis Axis

blogi.szafa.pl/ /axis

gru. 22

Noworoczne postanowienia: zdrowie!

dodane przez: axis dn. 22-12-2013 r.

Przez ostatni czas bardzo mało mnie na blogu - szaleństwo przedświąteczne porwało i mnie. W tym roku nie mam czasu dosłownie na nic. Wszystko się skumulowało: studia dokuczające niczym suchy kaszel, dom wołający o odgarnięcie, a koty wyłażące spod łóżka wcale nie przypominają tych słodkich kociaków z reklamy Whiskas:/ W międzyczasie przydałoby się coś ugotować na święta i... kupić prezenty:DTak, w tym roku wyjątkowo mozolnie to wszystko idzie - chyba przez brak śniegu. 
Na szczęście niedługo Nowy Rok. Mam kilka postanowień noworocznych i będą wyjątkowo "oklepane"... postanowiłam skupić się na zdrowiu. 2013 rok dał znać, że nie warto skupiać się na tym aby "mieć", ale na tym aby "być". 
W dzisiejszym poście mała wzmianka gdzie można wykonać podstawowe badania krwi, cytologię oraz mammografię. Biorąc pod uwagę, że jestem rodowitą gryficzanką, chciałam Wam polecić Zachodniopomorski Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach:
logo_podstawowe_CMYK.png
MEDICAM ul. Niechorska 27 72-300 Gryfice
1.jpg

2.jpg6.jpg

4.jpg
1.jpg

6.jpg

8.jpg
W następnym poście dodam więcej szczegółów dotyczących każdego badania. Teraz znikam do garów i sprzątania, bo św. Mikołaj się przerazi jak zobaczy mój dom:D Do tego czasu zastanówcie się, czy nie warto zrobić coś dla siebie i przebadać się choć raz w roku?  Lepiej zapobiegać niż leczyć!

wpis edytowany 2013-12-22 o godz. 19:43:44

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Je suis Axis

Prowadzony przez:
axis

Axis czyli kolejna szafowiczka ktora wzięła się za prowadzenie bloga. Pasja fotografowania wszystkiego i wszędzie, zakrapiana odrobiną własnego stylu będzie poddawana ciągłej ocenie innych blogerek.

O mnie

axis

Na szafie od: 02-09-2009

Obserwuj

;)

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Soon...

  Niebawem będzie...

Stylepit.pl

Nigdy nie...

Hello September!

Wrzesień zawitał do...

Time for Mohito

Czasami tak w życiu...

Sobota w Kukaniu -...

Tak jak obiecałam,...

Brak komentarzy

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0