Antygena

blogi.szafa.pl/ /antygena1

Najnowsze wpisy

OP Art - czyli sztuka, którą na pewno znasz!
wrz. 26

OP Art - czyli sztuka, którą na pewno znasz!

   Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad faktem, że wszelkie trendy posiadają swoje źródło inspiracji? To tak oczywiste, że nie myślimy nad tym na co dzień. Tak po prostu wmawiamy sobie „jestem modna!”. Zakładamy trencze, koszule jeansy. Nosimy wszelakie wzory, kolory nie zastanawiając się... Czytaj więcej

komentarzy: 0
1
Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Antygena

Prowadzony przez:
antygena1

Blog jest usystematyzowaniem mojej wiedzy z zakresu projektowania, wytwarzania i szycia odzieży. Chciałabym gromadzić swoje researche w jednym miejscu, a jeżeli będą one stanowiły dla kogoś jakiś dodatkowy obiekt zainteresowania - będzie to dla mnie świetna mobilizacja do spotęgowania działań w kierunku projektowym. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że gazety i platformy internetowe związane z tematyką mody stricte nie prognozują trendów. Nie robią tego nawet sami znani projektanci mody. Nawet oni bazują na ogólnych wyznacznikach, które znane są już dużo wcześniej. Zastanawialiście się zapewne nie raz jak to jest możliwe, że tyle Wielkich wpada równocześnie na ten sam pomysł? Blog będzie zapoznaniem z modą nie tylko tą "teraz", ale również i tą za rok, dwa. To doskonała wskazówka w odniesieniu do tego, co możemy sprzedać, a co warto jeszcze zatrzymać w swej garderobie.

O mnie

antygena1

Na szafie od: 30-05-2012

Obserwuj

Jestem studentką projektowania ubioru (czwarty - ostatni już rok) i technikiem technologii odzieży. Na bieżąco dbam o wgląd do tendbooków, bywam na targach branżowych i tygodniach mody.

Kategorie
Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga