Ania maluje

blogi.szafa.pl/ /aniamaluje

lip. 30

Coś tam zmalowałam...

dodane przez: aniamaluje dn. 30-07-2011 r.

aniamaluje1.JPG Tak, ja też nie wiem co to ma niby być :)
Zrobiłam porządki w pudełku z lakierami i znalazłam sporo takich na wykończeniu. Nie lubię wyrzucać rzeczy w których jeszcze coś jest, więc postanowiłam dać im ostatnie tchnienie przed wiecznym snem na wysypisku śmieci. A jak uratować lakier, którego jest za mało na pomalowanie dwóch całych paznokci, a za dużo, żeby wylądował w koszu?
 Oczywiście chlapiąc nim na wszystkie strony :) Przyznam, że nieźle się bawiłam! Wiem jednak, że Monice nie do końca o to chodziło kiedy mówiła, że powinnam zacząć bawić się kolorami ;))
 A zrobiłam to tak :
1. Pomalowałam paznokcie białym lakierem i zaczekałam aż wyschnie.2. Odkręciłam buteleczki z różnymi lakierami na wyczerpaniu i wpuściłam do nich po kilka kropelek wody. Zakręciłam buteleczki. Wstrząsnęłam.3. Mazałam paznokcie w chaotyczny i nieprzemyślany sposób.4. Po wyschnięciu zabezpieczyłam bezbarwnym lakierem.5. Zmyłam lakier który nachlapał mi się na palce.
A tak to wyglądało kiedy jeszcze schło...
aaa.JPG
 Efekt jest dość śmieszny :) Mam krótkie paznokcie z przyzwyczajenia - najpierw przez treningi karate, potem już odruchowo pilnowałam, żeby nie rosły za długie. Obecnym powodem jest moja nowa miłość - gotowanie. ucieranie na tarce czy siekanie nie lubią się za bardzo z długimi paznokciami.
Mimo całej tej błazeńskiej i śmiesznej zabawy podoba mi się efekt - co spojrzę na swoje palce, to uśmiecham się pod nosem ;) A jak odpryśnie mi kawałek na jednym paznokciu, to zamiast zmywać całości pacnę kolorem w "dziurę" i tyle ;)wpis edytowany 2011-08-17 o godz. 23:01:56

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Ania maluje

Prowadzony przez:
aniamaluje

:))

O mnie

aniamaluje

Na szafie od: 08-12-2011

Obserwuj

Rocznik 91', Studentka pedagogiki wczesnoszkolnej i terapii pedagogicznej (2 rok <3) i 1 roku dziennikarstwa.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0