Ania maluje

blogi.szafa.pl/ /aniamaluje

paź. 21

TAG: Tell Me About Yourself Award

dodane przez: aniamaluje dn. 21-10-2011 r.

Zostałam otagowana przez http://pheeronikee.blogspot.com/
tell.jpg

Zasady: - napisz kto przyznał Ci nagrodę - napisz 7 przypadkowych faktów o sobie - nominuj 15 blogerek 

1. Nigdy nie lubiłam łańcuszków i Tagów! Do tych drugich ostatnio przekonałam się, kiedy sama siebie nakryłam na czytaniu różnych faktów z życia innych osób i stwierdziłam, że to jednak fajne, bo niektóre "błahostki" są bardzo ciekawe. 
2. Obejrzałam ostatnio ze znajomymi 13 odcinków serialu "Spartakus krew i piach" (powinien nazywać się krew i cycki). Wydawało mi się, że nie cierpię takich filmów i rzeczywiście tak jest (te wylewające się flaki, mózgi i tryskającą krew naprawdę mogli sobie darować), ale oglądałam serial z... przyjemnością? Tak, to dobre słowo! ;) Intrygi z "Mody na Sukces" przy Spartakusie to mały pikuś. Wiem, że ten serial to jedna wielka komercja (większego zagęszczenia nagich ciał na metr kwadratowy nie widziałam chyba w żadnym filmie), ale podobały mi się intrygi, złożoność bohaterów, trudności moralne i mistrzowska retoryka. Nie znam innego filmu w którym tak subtelnie i słodko miesza się z błotem jakąś osobą za pomocą... komplementu. Polecam!
3. Do ważnych spraw podchodzę z dziecinną beztroską, albo co gorsza - często decyduję się na coś dla kaprysu. Prezentacje maturalną ułożyłam sobie (w głowie!) rano w dniu matury, o innych rzeczach nawet nie wspomnę, bo mi teraz głupio przed sobą ;))
4. Uwielbiam gotować, pod warunkiem, że nie tylko dla siebie. Lubię nowe smaki, ciekawe dania, szczególnie te tanie w wykonaniu ;)
5. Ze 20 razy próbowałam zostać wegetarianką, ale za każdym razem kończy się to źle i wracam do punktu wyjścia, czyli tylko drób + ryby. Jak mój organizm się uspokoi to rzucę je definitywnie!
6. Całe życie (śmiesznie to brzmi, bo mam dopiero 20 lat :P) starałam się przytyć chociaż tyle, by ważyć minimum te 55kg. Duże porcje smażonych samodzielnie w głębokim tłuszczu frytek, tony czekolady i dodawanie majonezu do wszystkiego co tylko możliwe nie pomagały. Zawsze było 47,5 do 52 kg. Dopiero jak sobie odpuściłam, to przekroczyłam te magiczne 55 o całe 400 gram, ale to zawsze jakiś postęp. 
7. Obsesyjną wręcz miłością darzę twórczość Stachury, Tuwima i F.Mercury'ego. Duży rozrzut tematyczny, ale w każdym z nich było coś tak cholernie autentycznego, że nie dość, że się nic a nic nie dezaktualizują, to jeszcze są w stanie o każdej porze dnia i nocy poprawić mi humor.

***Nie taguję, bo nie wiem kto chce a kto nie chce, dużo ludzi nie lubi takich zabaw, jak ktoś ma ochotę - feel free to answer ;)

wpis edytowany 2011-11-13 o godz. 00:19:34

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Ania maluje

Prowadzony przez:
aniamaluje

:))

O mnie

aniamaluje

Na szafie od: 08-12-2011

Obserwuj

Rocznik 91', Studentka pedagogiki wczesnoszkolnej i terapii pedagogicznej (2 rok <3) i 1 roku dziennikarstwa.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0