Ania maluje

blogi.szafa.pl/ /aniamaluje

paź. 26

ODKRYCIE ROKU - MARKA BINGO SPA (zakupy)

dodane przez: aniamaluje dn. 26-10-2011 r.

Obraz+613+%25281%2529.jpg

 Przepraszam, że tytuł z capsem, ale może więcej ludzi zauważy... Z góry zastrzegam, że to nie jest żaden wpis sponsorowany czy coś ;)


 Markę BingoSpa odkryłam szukając dobrej maski do włosów, mniej więcej w czasie, kiedy farba doprowadziła moje włosy do tego stanu. Czułam się  z tym strasznie, a widok wylatujących garściami suchych kłaków motywował mnie tylko działania.
 I znalazłam - Kurację ziołową (na zdj. druga od prawej, cały litr :)
 Dlaczego więc kupiłam aż tyle rzeczy, zamiast tej jednej maski? Ceny produktów - śmiesznie niskie. Składy - całkiem fajne. Lubię takie niekoncernowe firmy z dobrymi produktami w dobrej cenie :) Przesyłka od 100 zł - darmowa (stąd aż tyle rzeczy :)). Do tego - nowi klienci mogą wybrać dowolny produkt którego cena nie jest większa od ceny zamówienia i dostać go gratis.Głupio mi było brać coś za 9dych, więc padło na tańszy szampon czekoladowy z odżywką (ostatni od prawej). Oferta niby "tylko teraz" i dość sprytnie ukryta na stronie, ale podejrzewam, że to stała akcja :) Link do promocji - http://www.bingo.net.pl/sklep/nk-c-120.html
 Przesyłka - błyskawiczna. Dostałam też 4 próbki i długopis :) Niby nic, a jednak miły gest i działa bardzo na plus :)!  Czy polecam? I to jak!
 Nie próbowałam jeszcze wszystkiego ( w zasadzie tylko czekoladowy szampon z odżywką, ten niebieski i ziołową kurację), ale wydajność i jakość są super. A ziołową kurację (taka zaawansowana maska) wręcz kocham :) Produkty mam od września i myślę, że mogły się przyczynić do poprawy stanu moich włosów : http://aniamaluje.blogspot.com/2011/10/wosy-w-pazdzierniku.html


 Jak skończę którąś z tych rzeczy to wstawię recenzję :) 

wpis edytowany 2011-10-26 o godz. 21:54:02

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Ania maluje

Prowadzony przez:
aniamaluje

:))

O mnie

aniamaluje

Na szafie od: 08-12-2011

Obserwuj

Rocznik 91', Studentka pedagogiki wczesnoszkolnej i terapii pedagogicznej (2 rok <3) i 1 roku dziennikarstwa.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0