Ania maluje

blogi.szafa.pl/ /aniamaluje

lip. 29

Skąd ten irracjonalny pomysł założenia bloga, czyli kilka słów wstępu :)

dodane przez: aniamaluje dn. 29-07-2011 r.

Me_and__Books_by_podajmidlon.jpg(zdjęcie ma już kilka lat i najlepiej pokazuje kim jestem i co lubię ;))

  Na wstępie napiszę, że zostałam podstępnie "zmuszona" do prowadzenia tego bloga ;) Uwielbiam wyzwania , więc postawiłam stawić czoła i temu. Myślę, że każdy kto tu zajrzy będzie mieć ze mnie spory ubaw ;)
 Jestem totalnym zerem w tych wszystkich sprawach związanych z tynkowaniem, tapetowaniem i malowaniem :) Najczęściej wychodzę z domu bez makijażu (i o zgrozo - fryzury :)). Nie stanowi to dla mnie problemu, a przynajmniej - tak mi się wydawało. Lubię siebie - to prawda. Nie mam problemów z cerą. Makijażu używam tylko w sytuacjach awaryjnych , kiedy mam wielkie wory pod oczami i wyglądam jakbym nie spała od tygodnia - maźnięcie się eyelinerem w pisaku, tuszem do rzęs i różem wybawia mnie w takich dniach od miliona pytań "nic Ci nie jest?" / "Jesteś chora? " :) Te półtora minutki oszczędza mi masę czasu.
Od jakiegoś czasu co chwilę któraś z koleżanek obdarowywała mnie "nietrafionym lakierem do paznokci" albo "cieniem, który jednak nie pasuje do jej typu urody". I chociaż mówią mi, że jestem inteligentna, to ani razu nie wyłapałam aluzji :P.
Te kochane wredne małpy (pod wodzą naczelnej spiskującej - Moniki), mają 100% racji - niedługo stuknie mi dwudziestka (jak ten czas leci!), a ja po prostu o siebie nie dbam.
Sad, but true. Nie chodzi o to, abym stała się teraz kimś, kim nie jestem i dążyła do zamalowania każdego milimetra swojej twarzy. Cel jest taki, żebym częściej malowała paznokcie, bawiła się kolorami na powiekach, eksperymentowała z sobą i swoim wyglądem , a na dodatek czerpała z tego frajdę.
Ponieważ nie lubię zmian, zadanie będzie bardzo trudne ;) Porzucenie dawnych nawyków będzie mnie  kosztować wiele tylko i wyłącznie mentalnie - dodatkowym utrudnieniem "wyzwania" są ograniczenia czasowo - cenowe! Podołam? Zobaczymy! :)

mój główny blog : http://kagamu.blogspot.com/

"patronat" nad tym blogiem obejmuje moja przyjaciółka Monika, główna autorka bloga
http://fryzurki.blox.pl/html. Dla niej wyedukowanie mnie pod kątem urodowym jest sprawą honoru :) 

wpis edytowany 2011-07-29 o godz. 00:22:33

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Ania maluje

Prowadzony przez:
aniamaluje

:))

O mnie

aniamaluje

Na szafie od: 08-12-2011

Obserwuj

Rocznik 91', Studentka pedagogiki wczesnoszkolnej i terapii pedagogicznej (2 rok <3) i 1 roku dziennikarstwa.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0