Ania maluje

blogi.szafa.pl/ /aniamaluje

sie. 11

Niebieski lakier Safari 101

dodane przez: aniamaluje dn. 11-08-2011 r.

safari102.jpg Safari nr 101
 Ok, nie jestem największą (ani nawet najmniejszą:) estetką, więc kiedy maluję paznokcie, to się brudzę.Jak już mówiłam, w paznokciach najbardziej interesuje mnie to, żeby nie przeszkadzały mi w gotowaniu i innych czynnościach, więc ich kształt pozostawia (i będzie pozostawiał) wiele do życzenia. Mam też od urodzenia poprzeczne bruzdy (podobno nazywane są liniami Beau), ale nic mi nie wiadomo na temat ich przyczyny. W zasadzie - gdyby M. tego nie zauważyła, nawet nie zwróciłabym uwagi. Są to są, jest mi to obojętne, naprawdę :)
 Znalezienie ładnego lakieru do paznokci który jesta) polskib) "Nie zawiera szkodliwego  toluenu, formaldehydu i dibuthylphtalate"c)  nie jest testowany na zwierzętachd) jest tani
okazało się trudniejsze niż sądziłam. ten spełnił wszystkie wymagania, a cenowo wypadł bardzo korzystnie dla mojego portfela (3zł!).
Dostępny jest w sklepach typu "wszystko po 5 zł", chińskich sklepach na bazarach, w małych drogeriach itp. czy nie boję się tam kupować? Nie, bo najpierw w Internecie szukałam producentów którzy spełniają moje oczekiwania (punkty a,b,c,d) + ładny kolor.
Wytrzymuje na paznokciach bez odprysku 3 dni, tyle mi wystarcza, bo podobno mam zacząć "bawić się kolorami" :)
pojemność 12 ml (zdecydowanie za dużo, nie dam rady go zużyć przed upływem terminu ważności!) krycie ok. 2 warstwy, aplikacja łatwa.Nie wiem co jeszcze jest istotne w opisywaniu lakieru do paznokci, naprawdę jestem laikiem. Może dopiszę jeszcze, że podoba mi się zebra na nakrętce, bo wyróżnia się na tle innych lakierów.

 edit : po pokryciu go dodatkowo zwykłym bezbarwnym lakierem wytrzymał bez żadnego odprysku 5 dni. To więcej, niż dobrze :)

edit nr 2: wcześniej błędnie wpisałam numerek 102, a okazuje się, że to jednak 101.Przepraszam za zamieszanie, ale numerek się starł, a ja źle go zapamiętałam.

wpis edytowany 2011-08-18 o godz. 22:35:52

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Ania maluje

Prowadzony przez:
aniamaluje

:))

O mnie

aniamaluje

Na szafie od: 08-12-2011

Obserwuj

Rocznik 91', Studentka pedagogiki wczesnoszkolnej i terapii pedagogicznej (2 rok <3) i 1 roku dziennikarstwa.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0