Ania maluje

blogi.szafa.pl/ /aniamaluje

lis. 26

Zapuszczanie włosów : końcowki

dodane przez: aniamaluje dn. 26-11-2011 r.

burgund.JPG
  Tak, wiem, zdjęcie jest drastyczne. Ukazuje boskie przesuszenie włosów po jakże cudownej farbie w piance Wellaton, którą odradzałam także tu. W każdym razie - zdjęcia z sierpnia.A ponieważ szóstego dnia każdego miesiąca obiecałam dawać zdjęcia ukazujące przyrost, czuję się zobowiązana poinformować o tym, że kilka centymetrów ścięłam. Nie wiem dokładnie ile, bo robiłam to na oko, ale tak gdzieś ze 3 pożegnały się z życiem.
 Naczytałam się wiele o rozdwojonych końcach : http://fryzurki.blox.pl/tagi_b/193927/rozdwojone-koncowki.htmli zastanawiam się, co mam robić, żeby się rozdwajały mniej.Wymyśliłam sobie spinanie włosów przez całą zimę, dzień w dzień i nawilżanie końcówek oliwką babydream z rossmana naprzemiennie z jedwabiem. Nie wiem tylko, czy to dobry pomysł. Na razie nic we włosy nie wcieram, bo postanowiłam delikatnie odświeżyć kolor eldowską henną i czekam aż się barwnik ładnie utrwali.
A jak Wy dbacie o końce?
Oczywiście moje teraz tak nie wyglądają, ale wycofuję się z pomysłu, żeby pousuwać rozdwojenia jak już zapuszczę na ładną długość, bo był chyba jednak głupi ;)

wpis edytowany 2011-11-26 o godz. 22:37:27

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Ania maluje

Prowadzony przez:
aniamaluje

:))

O mnie

aniamaluje

Na szafie od: 08-12-2011

Obserwuj

Rocznik 91', Studentka pedagogiki wczesnoszkolnej i terapii pedagogicznej (2 rok <3) i 1 roku dziennikarstwa.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0