Ania maluje

blogi.szafa.pl/ /aniamaluje

gru. 04

Kondycja włosów w grudniu ;)

dodane przez: aniamaluje dn. 04-12-2011 r.

aktualne4grdnia.JPG
 Jak wspominałam tutaj, podcięłam trochę końcówki. Z tego powodu trudno jest oszacować przyrost. Jestem jednak pewna, że nie ma takiego szału jak miesiąc temu. A mówiąc wprost - jest licho ;) Postanowiłam iść jednak na jakość, a nie na ilość (czy w trym wypadku - długość) :).Porównanie październik-listopad-grudzień:zmiana%2521aaaaa-horz.jpg


A co stosowałam :
-  nożyczki :D 
reszta jak tutaj http://aniamaluje.blogspot.com/2011/11/kondycja-wosow-listopad-duzy-przyrost.html, ale bez tabletek. Narzuciłam sobie rygor używania dokładnie tego samego i z taką samą częstotliwością, aby potwierdzić/odrzucić swoją hipotezę na temat cudownej mocy C.P
Przy okazji widać kolor - wybrałam bardzo zbliżony do poprzedniego. Włosy są grubsze niż na zdjęciu, po prostu część została z przodu :)


Teraz jestem w  100% przekonana, że cudowny przyrost miesiąc wcześniej to zasługa Calcium Pantothenicum (w skrócie stworzonym na użytek bloga - C.P) o którym szerzej pisałam tutaj :
http://aniamaluje.blogspot.com/2011/10/wos-ci-z-gowy-nie-spadnie-czyli-jak.html


Refleksje?
 Spodobało mi się prowadzenia bloga. Mam duszę trochę eksperymentatora i lubię się bawić w takie głupoty. Od jutra znowu łykam C.P ale na cuda nie liczę, bo podupadłam mocno na zdrowiu a jak wiadomo - włosy są zawsze ostatnie w kolejce podczas podziału witamin, minerałów i innych takich.

  Od dzisiaj zaczynam też miesiąc związywania/upinania/zaplatania włosów. Od dziś do 4 stycznia. Pozwalam sobie na 3 odstępstwa od wymyślonej reguły :)

wpis edytowany 2011-12-04 o godz. 23:03:08

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Ania maluje

Prowadzony przez:
aniamaluje

:))

O mnie

aniamaluje

Na szafie od: 08-12-2011

Obserwuj

Rocznik 91', Studentka pedagogiki wczesnoszkolnej i terapii pedagogicznej (2 rok <3) i 1 roku dziennikarstwa.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0