Zszywka

blogi.szafa.pl/ /ZszywkaPL

lip. 19

24/7 z telefonem ;)

dodane przez: ZszywkaPL dn. 19-07-2013 r.
24/7 z telefonem ;)

Chyba nie ma osoby, która nie miałaby w dzisiejszych
czasach telefonu komórkowego. Komórki traktujemy już jak przedmiot pierwszej potrzeby ;) Te małe urządzenia zastępują nam praktycznie  wszystko -
książki, aparaty, kamery, czy komputery.  

 

Skoro się z nimi nie rozstajemy na dłuższy czas, warto pomyśleć o tym jak nasz telefon wygląda. Każdy z nas ma swój styl, więc dlaczego nie zadbać o wygląd naszego "przyjaciela"? Producenci coraz częściej starają się, by ich modele były jak najbardziej spersonalizowane - telefony muzyczne, biznesowe, różowe, niebieskie, zielone - dla kobiet, itd. ;) Na zszywka.pl znaleźliśmy kilka fajnych propozycji na "stuningowanie" własnego telefonu.

Ciekawe obudowy, pokrowce czy dodatki sprawią, że nasze urządzenie stanie się oryginalne, a do tego idealnie odda nasz charakter i styl.  

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi inspiracjami i chcecie inspirować innych z każdego miejsca na naszej planecie - zachęcamy do korzystania ze Zszywki za pomocą naszych dwóch nowych aplikacji mobilnych (Android, iOS). Teraz zszywka może być z Wami wszędzie :)

wpis edytowany 2013-07-19 o godz. 12:35:00

zszywka, inspiracje, pokrowce,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Dorotakk

Dorotakk napisała:

dodane: 04-04-2014 13:51

Etui musi być wytrzymałe, wykonane z trwałego plastiku, i ja jestem przeciwnikiem wszelkich dodatków w postaci wystających uszu, nóżek, rączek. To jest do zaakceptowania dla osób, które nie uzywaja telefonu do zadań służbowych. Bo takie gibeloty znacznie przeszkadzają w korzystaniu z telefonu. Póki co sprawdzam etui enzzo. Wynikami i oceną podzielę się z Wami niebawem. :)
 

Dorotakk

Dorotakk napisała:

dodane: 04-04-2014 07:41

Etui to musi być etui. Ma robić za tarczę, która osłania przed wszelkimi rysami i innymi czynnikami niszczącymi, a nie stanowić zabawkę, którą aż strach trzymać w ręku, a co dopiero w damskiej torebce, bądź też spodniach. Też lubię dużo kolorów, urozmaiceń..... ale nie można przesadzać.
 

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
4