feszynerka

blogi.szafa.pl/ /YOVE

gru. 07

Święty Mikołaju!

dodane przez: YOVE dn. 07-12-2012 r.

Ostatnio nie miałam za wiele czasu na pisanie listów do Ciebie przez to że ciągle pilnie się uczę, jednak udało mi się znaleźć wreszcie chwilkę aby naskrobać parę słów.

Jak wiesz byłam grzeczna przez cały miniony rok jak i z resztą poprzednie lata też. Zajrzałam na stronę decobazaar.com i znalazłam coś idealnego dla mnie! Sam tylko spójrz: 

Skoro ciągle jestem grzeczna, pomyślałam że chociaż body mogłabym dostać 'niegrzeczne', co o tym myślisz?To nie wszystko, są jeszcze dwie rzeczy, które mnie szczególnie zauroczyły drogi Mikołaju! Jak dobrze wiesz, zawsze chciałam mieć kotka. Jednak nie mogę - mój chłopak ma alergię na ich sierść :( Może dobrym zastępstwem byłaby ta cudowna torba z wizerunkiem kociaka, żebym mogła się nią cieszyć prawie jak puchatym pupilem?Spójrz tylko na niego! Jest przesłodki!


Ostatnia już rzeczą jst T-shirt z wizerunkiem Królowej Elżbiety... Mikołaju, tak długo jestem zakochana w Wielkiej Brytanii, tak sumiennie uczę się na moich studiach filologii angielskiej, a w dodatku ten nadruk skojarzył mi się od razu z filmem 'Wyjście przez sklep z pamiątkami' i pracami Brain Wash'a, które są świetne! Jestem pewna, że też widziałeś film o nim i jego dziełach więc zrozumiesz moją fascynację! Już widzę siebie wkraczająca na salę wykładową z przedmiotu historii i kultury Wielkiej Brytanii w tym wdzianku!
Jak co roku możesz spełnić moje skromne marzenia :) Mam nadzieję, że przez ostatnie lata moje ciasteczka Ci smakowały - przyrządzałam je osobiście! (No, czasem z pomocą mamy...)

Na koniec życzę Ci powodzenia w roznoszeniu prezentów dla innych, którzy dobrze się sprawowali. No i sprawnych reniferów, aby nie było żadych opóźnień! Proszę też skromnie - znajdź moment i dla mnie :)

wpis edytowany 2012-12-07 o godz. 23:10:05

list, mikołaj, święta,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

feszynerka

Prowadzony przez:
YOVE

Warto spróbować... :)

O mnie

YOVE

Na szafie od: 15-01-2010

Obserwuj

Od niedawna zainteresowana modą, studentka 2go roku - anglistyka, szwedzki.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
3