Ezoteryka wróżby jasnowidzenie

blogi.szafa.pl/ /WrozkaStaruszka

sie. 26

Jasnowidzenie proroctwa Tarot

dodane przez: WrozkaStaruszka dn. 26-08-2013 r.
Jasnowidzenie proroctwa Tarot

W jakich sytuacjach mogę odmówić postawienia Kart ?  Gdy pytania zadawane są dla zabawy, bądź dla samego sprawdzenia wiarygodności Kart.

Nie polecam się osobom, które chodzą od wróżki do wróżki, szukając nieustannych potwierdzeń lub odpowiedzi takiej, jakiej by sobie życzyły.

Zdarza się również, że z określoną osobą nie można nawiązać odpowiedniego kontaktu duchowego pozwalającego na wykonanie Wróżby, Karty pokazują chaos lub milczą odnośnie danych pytań/osób. Wtedy przerywam seans - nie stawiam Kart "na siłę".

Jasnowidzenie proroctwa tarot,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Witam Jeżeli potrzebujesz odpowiedzi na trapiące Cie pytania dobrze trafiłeś. Jestem wróżka Natalia zajmuję się przepowiadaniem przyszłość z kart tarota. Trudnie się w tym już od 12 lat, na początku zaczeło się od stawiania kart dla siebie i mojej rodziny, następnie stało się to moją pracą, która sprawia mi wielką przyjemność i robię to z pełną perfekcją i zaangażowanie. Moje przepowiednie są podawane z bardzo dużą dokładnością każda informacja jaką pokaże tarot zostaje przekazana mojemu klientowi.

O mnie

WrozkaStaruszka

Na szafie od: 03-02-2013

Obserwuj

"Co się wydarzy?", "Co mnie spotka?", "Czego mam unikać?", "Czy wydarzy się coś dobrego?"

Obserwują blog
bishojox3
malwi_r

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0