Ezoteryka wróżby jasnowidzenie

blogi.szafa.pl/ /WrozkaStaruszka

sie. 21

Tarot

dodane przez: WrozkaStaruszka dn. 21-08-2013 r.
Tarot

Masz problemy w związku, trudności w pracy, kłopoty finansowe, zmartwienia, które Cię przerastają ? Pomogę ! Doradzę ! Posługuje się kartami Tarota, które dokładnie pokazują co czeka nas w najbliższym czasie, co przyniesie przyszłość, jakie niebezpieczeństwa trzeba będzie ominąć i co na nasze życie wywrze największy wpływ.

Pomagam jak najlepiej potrafię wszystkim zagubionym w ziemskiej wędrówce. Tym, którzy znaleźli się na rozstaju dróg i nie wiedzą którą podążać, którzy potrzebują wsparcia i otuchy oraz odpowiedzi na nieraz bardzo trudne pytania.

Konsultacje u mnie nie dadzą Państwu gotowych recept, ale mogą stać się wskazówką do tego, jakie podjąć decyzje oraz narzędziem do poznania samego siebie. Zaznaczam, że swoją przyszłość można zmienić, nic nie jest do końca zapisane w naszym życiu. Od nas też zależy jak potoczą się nasze losy. Tarot ma dać jedynie wskazówki co do przyszłego życia i określić nam możliwe wydarzenia. Nie każdemu jednak wróżby z kart się sprawdzają czy pokrywają z rzeczywistością. Musimy też zrozumieć, że nasza przyszłość jest zmienna, płynna. Karty ukazują tylko wyrywek z naszej możliwej przyszłości, nie całość, dlatego też niektóre kwestie mogą być pominięte.

tarot,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Witam Jeżeli potrzebujesz odpowiedzi na trapiące Cie pytania dobrze trafiłeś. Jestem wróżka Natalia zajmuję się przepowiadaniem przyszłość z kart tarota. Trudnie się w tym już od 12 lat, na początku zaczeło się od stawiania kart dla siebie i mojej rodziny, następnie stało się to moją pracą, która sprawia mi wielką przyjemność i robię to z pełną perfekcją i zaangażowanie. Moje przepowiednie są podawane z bardzo dużą dokładnością każda informacja jaką pokaże tarot zostaje przekazana mojemu klientowi.

O mnie

WrozkaStaruszka

Na szafie od: 03-02-2013

Obserwuj

"Co się wydarzy?", "Co mnie spotka?", "Czego mam unikać?", "Czy wydarzy się coś dobrego?"

Obserwują blog
bishojox3
malwi_r

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0