rozmaitosci

blogi.szafa.pl/ /Wisienka_na_torcie

luty 02

25 km i 2000 kcal

dodane przez: Wisienka_na_torcie dn. 02-02-2013 r.

Po pierwszy miesiącu walki z odchudzaniem i ćwiczeniami .Plany na Kolejny miesiąc.

 

Ćwiczenia oraz próbę zdrowszego jedzenia podjęłam 2 Stycznia od tamtego czasu były gorsze i lepsze momenty , pierwsze dwa tygodnie były wspaniałe ...prawie codziennie ćwiczyłam i jadłam regularnie ,kolejne dwa tygodnie były gorsze ze względu na brak czasu i naukę i oczywiście ze względu na brak czasu zawaliłam ćwiczenia oraz odżywianie ... w sumie nie ma co tutaj zwalać na naukę ...po prostu motywacja była zbyt mała...
Ale moim sukcesem w Styczniu jest to : że zaczęłam biegać !
Od piątku biegam i miałam przerwę dwa dni , jedna spowodowana pracą ..cały dzień w pracy niestety zmęczenie po pracy ogromne więc nie dałam rady i wolę również biegać rano i po południu niż wieczorem..drugi dzień to okropna pogoda ,oczywiście deszcz czy śnieg nie są dla mnie przeszkodą ..przeszkodą okazał się silny wiatr ..nawet gdy szłam ciężko było się poruszać a co dopiero biegać.

 

z6618466X.jpg


W tydzień przebiegłam/przeszłam 25 km oraz spaliłam 2000 kcal.
Uważam to za sukces , chciałabym oczywiście coraz więcej biegać a wykluczyć chodzenie , jednak z dnia na dzień biegam/przechodzę coraz więcej km i niestety nogi trochę mi padają dlatego nie mogę cały czas biegać i nie chodzi tutaj o kontuzję tylko o to że mam zmęczone mięśnie ,napiszecie pewnie biegaj co dwa dni ...Ale bardzo polubiłam bieganie i nie wyobrażam sobie odpuścić jakiś dzień ,z dnia na dzień mam motywację do pokonywania coraz większej liczby kilometrów ! ,Oczywiście ze względu na to że jeden dzień w tygodniu pracuję od rana do wieczora to ten jeden dzień w tygodniu nie biegam i to daje mi daje wspaniały power na kolejny dzień ! :)

Na początku biegałam po 1,5 km potem 2,5 i zwiększałam km w zależności od sił ,mój największy dystans to 6,58 km , Nogi trochę odmawiają posłuszeństwa ale mam nadzieje że wkońcu się wyrobią.

Rezultaty miesięczne :

Początkowa Waga to 68 kg dochodziło do 68,5 nawet 68,9
Waga po miesiącu 65 kg czasami spada do 64,8 ..nie jestem zadowolona że to tylko 3 kg ... bo wiem że nie dałam z siebie stu procent a jedynie może 30 % wiem że gdybym trzymała się diety ..lub

 

 

 

wiecej postow na blogu do ktorego link znajdziecie na glownej stronie mojej szafy

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wisienka_na_torcie
Zobacz blog

Wisienka_na_torcie napisała:

dodane: 03-02-2013 13:09

:)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

rozmaitosci

Prowadzony przez:
Wisienka_na_torcie

;)

O mnie

Wisienka_na_torcie

Na szafie od: 30-07-2012

Obserwuj

;)

Obserwują blog
aga2802
madzia88lena
maja2288
Pauleena
miiszel
z_pazurem
Greddy
ueuple
assienkaaaa
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0