My own world of fashion

blogi.szafa.pl/ /Vell

gru. 31

Sylwester - czas podsumowań.

dodane przez: Vell dn. 31-12-2012 r.

Ten rok wcale nie minął szybko. Wiele zmian, nowych doznań. Zakończony prawie dwuletni związek, bez większego żalu czy sentymentu. Wyjazd do pracy do Montenegro, bardzo pracowity czas, ale i owocny. Nowe przyjaźnie, a co najważniejsze nowa miłość. Bardzo skomplikowana ze względu na odległość, ale ja chyba zawsze wybieram trudniejszą drogę.

Ten rok stawia przede mną nowe wyzwanie. Mam czekać rok, po to żebyśmy mogli być razem. Mój chłopak dostał pracę na Białorusi, dla niego to możliwość zrobienia kariery, zarobienia dobrych pieniędzy, spełnienia się. Ja niestety nie moge mu towarzyszyć, ze względu na niemożliwą do zdobycia wizy długoterminowej. On jako Serb ma łatwiej, ja niestety nie zdąrzyłam w te wakacje wyrobić sobie ani dowodu, ani paszpotu serbskiego, a z jedynie Polskim obywatelstwem moge się starać o wizę turystyczną, lub wielokrotną. Więc pozostaje mi czekać.

 

On był u mnie na Święta, a były one najpiękniejsze w moim całym życiu. Prawdziwe, rodzinne, szczęśliwe. Niestety musił wrócić przed Sylwestrem, więc od wczoraj jestem sama i nie potrafię sobie znaleźć miejsca. Skoro nie mogę być z kimś kogo kocham postanowiłam darować sobie imprezy i wyjścia.

Na ten Nowy Rok chciałabym Wam wszystkim życzyć dużo szczęścia, spełnienia marzeń, zdrowia, prawdziwej miłości co góry przenosi, Wytrwałości w postanowieniach, stanowczości w podejmowanych decyzjach :)

 

Moja lista 13'stu  postanowień, czy życzeń, obietnic.  Wypisałam sobie na ładnej małej czerwonej tekturce i będę ją nosić w portfelu, żeby cały rok o tym pamiętać :)

1. Znaleźć pracę. ( to już odznaczone, bo dzisiaj ją dostałam :)

2. Wyprowadzić się.

3. Dorosnąć.

4.Trwać. Kochać, Czekać.

5. Schudnąć.

6 .Oszczędzać.

7. Być blisko.

8. Stworzyć fundamenty na przyszlość.

9. Nie zapominać.

10. Szanować. Doceniać.

11. Mniej płakać.

12. Być obiektywnym.

13. Uśmiechać się, śmiać, być szczęśliwą mimo wszystko !

wpis edytowany 2012-12-31 o godz. 20:58:21

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


naSskaa
Zobacz blog

naSskaa napisała:

dodane: 01-01-2013 10:12

Dużo szczęścia i wytrwałości :)
 

alicjaM204

alicjaM204 napisała:

dodane: 31-12-2012 21:55

Dziękuję:)
Za to, że dzięki Tobie i Twoim postanowieniom Noworocznym postanowiłam napisać swoje:)
Szczęścia i mnóstwo miłości w Nowym Roku :)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

My own world of fashion

Prowadzony przez:
Vell

Wszystko po trochu, to co u mnie w szafie piszczy, co mnie kręci,a co odrzuca, garstka porad i mnóstwo pozytywnej energii :))

O mnie

Vell

Na szafie od: 09-12-2009

Obserwuj

Normalna dziewczyna z tętniącego życiem miasta, trochę podstarzała absolwentka szkoły o profilu kreowania ubioru, na co dzień wizażystka, a czasami nawet stylistka do sesji zdjęciowych, oprócz tego nieposkromiona optymistka i marzycielka !:)

Obserwują blog
corleona
alpina
kociczka1221

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0