SPRYTNA MAMA

blogi.szafa.pl/ /Sprytna_Mama

luty 10

MAM Pod i podsumowanie testów

dodane przez: Sprytna_Mama dn. 10-02-2012 r.

MAM Pod to nic innego jak opakowanie na smoczek, a nawet na dwa. Zgrabne, wygodne, dobrze wykonane. Etui zapinane jest na zamek, system mocowania (na rzepy - porządne) pozwala łatwo przypiąć do ręki, wózka, torebki czy paska. Wygląd, nie powala, szczególnie na tle uroczych smoczków, ale jest to urządzonko na pewno funkcjonalne i pozwalające zachować higienę smoczków. Powalająca jest tylko cena (ok. 30 zł), które przewyższa wartość smoczka, a nawet dwóch.

Jednak wychodzi na to (i patrząc na konkurencję - podobne ceny podobnego produktu), że taką cenę trzeba zapłacić za wytrzymały pojemnik na smoczki. Bywa tak, że pojemnik nie pełni funkcji tylko przechowania smoczków, często staje się zabawką w rączkach małych bobasów i tu niestety wytrzymałość jest kluczowa. Posiadałam pojemnik plastikowy z Canpol Babies (ok. 8 zł) i nie przetrwał dwóch miesięcy. I nie zwalę tutaj wszystkiego na niszczycielskie zdolności mojego szkraba, bo z pojemnikami bywa tak, że tu upadną, tam zahaczą i opakowania w całości plastikowe (i tańsze) są w moim przypadku na straconej pozycji. Dlatego Mam Pod zyskuje u mnie dużego plusa za wykonanie, po roku używania nie ma żadnych uszczerbków, mimo iż musiał się zmierzyć nawet z długopisem w rękach Wojtka. To jedna z tych rzeczy, którą warto kupić raz a porządnie, niż co jakiś czas powtarzać zakup za niższą kwotę.

 

o podsumowaniu testów produktów MAM czytaj tutaj...:)

wpis edytowany 2012-02-10 o godz. 15:58:39

dziecko, mama, blog, opinie, MAM Baby, opakowanie na smoczek,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Sprytna_Mama
Zobacz blog

Sprytna_Mama napisała:

dodane: 10-02-2012 15:51

Mała pomyłka, źle się zaimportowało:)
 

matylda_jasmin

matylda_jasmin napisała:

dodane: 10-02-2012 15:45

?
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

SPRYTNA MAMA

Prowadzony przez:
Sprytna_Mama

Od prawie roku prowadzę blog sprytnamama.pl Blog początkującej mamy:)w którym umieszczam moje pomysły i przeżycia związane z wychowaniem mojej jak na razie jedynej pociechy - czyli jak nie zwariować i nie zbankrutować przy małym urwisie. Moje wypociny przenoszę również tutaj więc zapraszam do mam nadzieje miłej i pomocnej lektury:)

O mnie

Sprytna_Mama

Na szafie od: 31-01-2012

Obserwuj

Jestem Mamą Wojtusia, która w wolnym czasie produkuje się w sieci, w nadziei, że ktoś z tego skorzysta:)

Obserwują blog
koja55
alpina
czekoladacom
katrinka25

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0