SPRYTNA MAMA

blogi.szafa.pl/ /Sprytna_Mama

luty 06

BABY SHOWER

dodane przez: Sprytna_Mama dn. 06-02-2012 r.
BABY SHOWER

Jestem tradycjonalistką i to dużą, do tego stopnia, że nie adaptuję „obcych” świąt ani zwyczajów. W zwyczajach dzieciowych u nas nową istotkę wita się po narodzinach, im bardziej jesteśmy zżyci ze świeżo upieczonymi rodzicami, tym szybciej ich odwiedzamy z małym upominkiem. Do najczęstszych prezentów należą pieluchy, ubranka czy grzechotki, bo zorganizowani rodzice już całą wyprawkę zazwyczaj posiadają. W zasadzie jest to logiczne, aby odwiedzać i gratulować jak już maluszek jest na świecie, tak jak logiczne jest zaopatrzenie się rodziców w najpotrzebniejsze rzeczy choćby do pielęgnacji noworodka.
Dlatego całkiem nie głupim pomysłem wydaje mi się jest organizowanie w Anglii i Stanach tak zwanego Baby Shower, czyli imprezki polegające na obdarowaniu przyszłej mamy i nienarodzonego bobaska potokiem (prysznicem) miłości i podarków. Co prawda nie te podarki są tu najważniejsze, ale miło spędzony oczekującej mamy czas, bo w grę wchodzą nawet różne zabawy, rytuały czy poczęstunek.

Czytaj więcej...

 

wpis edytowany 2012-02-06 o godz. 16:26:47

dziecko, mama, blog, baby shower,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


bttrcp
Zobacz blog

bttrcp napisała:

dodane: 06-02-2012 14:45

Ciekawe, jeszcze o tym nie słyszałam :) Przy okazji u mnie konkurs, do wygrania biżuteria i akcesoria handmade, rabaty, a zwycięzca sam wybiera sobie nagrodę. Zapraszam na bloga, więcej szczegółów :)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

SPRYTNA MAMA

Prowadzony przez:
Sprytna_Mama

Od prawie roku prowadzę blog sprytnamama.pl Blog początkującej mamy:)w którym umieszczam moje pomysły i przeżycia związane z wychowaniem mojej jak na razie jedynej pociechy - czyli jak nie zwariować i nie zbankrutować przy małym urwisie. Moje wypociny przenoszę również tutaj więc zapraszam do mam nadzieje miłej i pomocnej lektury:)

O mnie

Sprytna_Mama

Na szafie od: 31-01-2012

Obserwuj

Jestem Mamą Wojtusia, która w wolnym czasie produkuje się w sieci, w nadziei, że ktoś z tego skorzysta:)

Obserwują blog
koja55
alpina
czekoladacom
katrinka25

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0