SPRYTNA MAMA

blogi.szafa.pl/ /Sprytna_Mama

luty 02

Rzeczy codziennej troski

dodane przez: Sprytna_Mama dn. 02-02-2012 r.

Mój blog (sprytnamama.pl) istnieje juz od prawie roku, jest na nim szereg kategorii, które ułatwiają odszukanie interesujacego tematu, postaram się omówić krótko każdą kategorię, żeby było wiadomo co na blogu można znaleźć.

Na pierwszy ogień idzie najbardziej liczna kategoria  "Rzeczy codziennej troski", umieszczam w niej posty opisujące to co zaprząta moją głowę na codzień. Począwszy od wyboru kubka niekapka czy podgrzewaczy, po problemy takie jak wspólne spanie, wieczny bałagan czy bezpieczna jazda samochodem.

Z założenie teksty te nie tyle co mają radzić, ale pocieszać i rozbawiać, więc jeśli interesuje Cię dlaczego Poczatkujący rodzice to idioci albo czy Każda Mama to Superbohaterka to zapraszam do straszych wpisów:)

wpis edytowany 2012-02-02 o godz. 17:17:35

dziecko, mama, blog, problemy, troski,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

SPRYTNA MAMA

Prowadzony przez:
Sprytna_Mama

Od prawie roku prowadzę blog sprytnamama.pl Blog początkującej mamy:)w którym umieszczam moje pomysły i przeżycia związane z wychowaniem mojej jak na razie jedynej pociechy - czyli jak nie zwariować i nie zbankrutować przy małym urwisie. Moje wypociny przenoszę również tutaj więc zapraszam do mam nadzieje miłej i pomocnej lektury:)

O mnie

Sprytna_Mama

Na szafie od: 31-01-2012

Obserwuj

Jestem Mamą Wojtusia, która w wolnym czasie produkuje się w sieci, w nadziei, że ktoś z tego skorzysta:)

Obserwują blog
koja55
alpina
czekoladacom
katrinka25

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0