Life is my passion

blogi.szafa.pl/ /SashaFierce3

Najnowsze wpisy

Przepis na owocowy zawrót głowy!
paź. 02

Przepis na owocowy zawrót głowy!

*Składniki do ciasta: - Tarta na 1001 sposobów Delecta (torebka z ciastem), - 130g schłodzonego masła, - 1 jajko, - szczypta mąki,   *Składniki do nadzienia: - Tarta na 1001 sposobów Delecta (torebka z fixem do nadzienia), - 500g świeżych malin i borówek amerykańskich, -... Czytaj więcej

komentarzy: 2
1
Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Life is my passion

Prowadzony przez:
SashaFierce3

Moja strona to nie tylko moda oraz co w niej piszczy, lecz także subiektywne spojrzenie na wiele dziedzin codziennego życia (często z przymrużeniem oka). Zdaję sobie sprawę, iż nie jestem ikoną stylu i nie kreuję trendów. Jednakże mogę pokazać, że nawet zrobienie porannej kawy może stać się świetną zabawą. Czasem ze zwykłych czynności można stworzyć coś oryginalnego, czym chętnie dzielę się z innymi. Lifestyle, Rewolucje Kuchenne czy Podróże Małe i Duże to tylko zalążek tego co bym chciała stworzyć.

O mnie

SashaFierce3

Na szafie od: 02-10-2013

Obserwuj

Poszukiwaczka optymizmu. Nie do końca wierzy w e-maile, prędzej w dzwonienie i rozłączanie się. Sztampowa Romantyczka - nitki sera w spaghetti czy korzenny smak wina potrafią szybko i łapczywie porwać jej serce, podobnie jak moda, bo z modą świat się obraca.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga