coś , co?

blogi.szafa.pl/ /S_T_O_K_R_O_T_K_A

lis. 24

List do Świętego Mikołaja !

dodane przez: S_T_O_K_R_O_T_K_A dn. 24-11-2013 r.

Święty Mikołaju !

Piszę do Ciebie ten list ponieważ wierzę, że istniejesz . W dzieciństwie zawsze oczekiwałam na chwilę , gdy  mój list zniknie z za okna, czasem nawet kilka dni . Był to piękny moment w  miom życiu, to oczekiwanie na 6 grudnia:) 

Kocham dawać prezenty i uwielbiam patrzeć na uśmiechnięte twarze moich przyjaciół i rodziny w chwili odpakowywania podarunków. Dlatego rok w rok wręczam im drobiazgi .

W tym roku wypatrzyłam kilka przepieknych a zarazem przydatnych rzeczy którymi chcialabym obdarować moich najbliżysz i siebie samą ; ) 

Dla mojego chłopaka znalazlam prześliczny kalendarz który idealnie pasowałby do jego pokoju http://www.decobazaar.com/produkt-kalendarz-2014-czarny-pies-3931910.html

Dla mojej siostry wypatrzyłam kolczyki-piórkaw przepięknych kolorach , idealnie pasują do jej stylu i wiem, że często będzie je zakładać :)

http://www.decobazaar.com/produkt-kleopatra-3920569.html

Przeglądając tą stronę znalazlam śliczną bransoletkę , dla mojej przyjaciółki Ani . Już widzę te iskierki w jej oczach jak ją zobaczy, dlatego nie mogę jej pominąć  :)

http://www.decobazaar.com/produkt-kszu-believe-silver-oval-plate-bracelet-[light]-3893799.htmlDla siebie wypatrzyłam idealny notatnik ,aby zapisywać w nim wszystkie wyjątkowe chwile z życia http://www.decobazaar.com/produkt-czekolada-z-malinami-biale-kartki-3853948.html

Dziękuję Ci za poświęcony czas na przeczytaniu listu, czekam ze zniecierpliwieniem i codziennie wypatruję Cię za oknem :)

Paulina <3

 

list do świętego mikołaja, mikołajki, konkurs,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

coś , co?

Prowadzony przez:
S_T_O_K_R_O_T_K_A

Ciekawy ;p

O mnie

S_T_O_K_R_O_T_K_A

Na szafie od: 10-02-2012

Obserwuj

Wesoła , poważna , odpowiedzialna i kreatywna : D

Kategorie
Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

List do Świętego...

Święty Mikołaju !...

Brak komentarzy

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0