fashionismypassion

blogi.szafa.pl/ /PlentyOfLove

gru. 31

Szaleństwo wyprzedaży - Ciebie też ogarnia?+ Życzenia noworoczne

dodane przez: PlentyOfLove dn. 31-12-2011 r.
Szaleństwo wyprzedaży - Ciebie też ogarnia?+ Życzenia noworoczne

 

Widziałaś? Co? Przecenili moje wymarzone, wyśnione jedyne, cudowne szpilki o pół ceny! Naprawdę? AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!

To typowy dialog sklepowy z ostatnich paru dni wyprzedaży.

Jedni przestrzegają przed chwytami marketingowymi sprzedawców, drudzy kompletnie wariują na punkcie wyrpzedaży, a trzecich to zupełnie nie obchodzi.  \

Do której grupy Ty się zaliczasz?

Bo w końcu dlaczego nie zrobic sobie sobie przyjemności kupienia nowej rzeczy przynajmniej 30% taniej?

Sklepy wręcz buchają przecenionym towarem, zachęcają nas do kupna w róznoraki sposób m.inn. poszczuplającymi lustrami, przed którym zawsze wyglądamy dobrze, robią mega promocje na fanpage'ach FB, zapewniają o tylko jednej jedynej pormocji tylko dziś o 20% na hasło Zakupy itd.

Gospodarka się polepsza i nabiera tempa, ludzie są zadowoleni, ekonomiści zachwalają i zachwycają się poprawą realiów.... i czego chciec więcej?

Wygląda na to, że aby wszyscy byli zadowoleni, a w szczególności klienci sieciówek i sklepików, wyprzedaże powinny trwac cały rok. 

Tylko wtedy moglibyśmy osiągnąc harmonię, spokój i życzliwośc wśród polskiej społeczności, a tegonigdy za wiele, szczególnie w Polsce.

Nie chodzi o to, aby zamartwiac sie, usiąśc i załamac ręce nad śwaitowym kryzysem, nad naszą sytuacją. Tylko tworząc wspólną, zjednoczoną, zgodną społecznośc możemy coś zmienic!

Razem możemy więcej!

Dlatego mam apel do wszystkich, którzy to czytają; bądźcie dla siebie i innych  dobrzy, w Nowym Roku zapomnijcie o ludziach którzy  zrobili Wam kiedykolwiek coś złego, bo tylko w ten sposó możecie im wybaczyc i byc wolni. Nie można zbudowac nowego rozpamiętując stare! Kochajcie, a ujrzycie miłośc. Życzę Wam dużo wytrwałości w realizowaniu swoich celów, dużo szczęścia z rzeczy, które kochacie, dużo zdrowia, bo bez tego ani rusz. Oraz wszystkiego co sobie wymarzycie albo o czym marzycie od dawna...

moda, sale, wyprzedaże,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0