Samotni z pasją

blogi.szafa.pl/ /Perla-25

sty. 31

Dlaczego samotni z pasją?

dodane przez: Perla-25 dn. 31-01-2013 r.
Dlaczego samotni z pasją?

Mając swoje pasje często jesteśmy wyśmiewani i wmawiają nam, że to głupoty i niewarto sobie zawracać nimi głowy.Argumentują brakiem talentu, robią na złość.Często obniżają samoocenę na tyle, że nierobimy nic w tym kierunku, żeby marzenia się spełniały.Dlaczego samotni z pasją?Napewno macie swoje pasje o których mało kto wie , chowacie do szufladyswoje wiersze,piosenki, zdjęcia,śpiewacie pod nosem lub macie jeszcze inne talenty.Piszcie o swoich pasjach.Bo nimi trzeba się chwalić, ponieważ spełniają to co najważniejsze przynoszą radość.A radość w dzisiejszym świecie staje się upragnionym z życzeń:)

Pasja,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


PannaBukowska
Zobacz blog

PannaBukowska napisała:

dodane: 14-02-2013 21:46

Cześć Mondralo! będę tu zaglądać:)
 

sariel
Zobacz blog

sariel napisała:

dodane: 01-02-2013 01:40

phi. mam swoje pasje, absolutnie ich nie ukrywam, wszyscy o nich wiedzą, jeśli komukolwiek zdarzy się powiedzieć, że robię coś źle i powinnam przestać to mu udowadniam, że robię to dobrze ;) trzeba być totalnie słabym człowiekiem, żeby rezygnować ze swoich pasji przez jakichś idiotów.
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Samotni z pasją

Prowadzony przez:
Perla-25

Ten blog jest poświęcony tematyce samotności i wszystkim co z tym związane. Samotność to choroba XXI wieku. Jest jak plaga egipska sieje spustoszenie w naszym życiu. W ciągłej pogoni za pieniędzmi gubimy szczęście, przyjaciół, tracimy wiarę w siebie i własne możliwości. I najczęściej nie mamy z kim o tym porozmawiać. Bo nikt nie ma dla nas czasu, mało kogo interesują nasze problemy, rozterki, zmagania z kolejnym dniem.A przecież czasem to tak ciężko przeżyć samemu. Tutaj możemy o tym porozmawiać:) Do dzieła kochani:)

O mnie

Perla-25

Na szafie od: 20-01-2013

Obserwuj

Patrzę na świat w różowych okularach.Nadzieja na lepsze jutro nie mija, chodź wydaję się nieosiągalna.Lubię bujać w obłokach,marzyć.Radość sprawia mi gdy widzę na czyjejś buzi uśmiech, gdy czuję się potrzebna i pomocna.Zaczęłam prowadzić bloga www.samotnizpasja.pl zapraszam do blogowania ze mną:)

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0