Wszystko i nic - Modny świat.

blogi.szafa.pl/ /Nihil

sty. 09

Shoes Say About Your Personality

dodane przez: Nihil dn. 09-01-2012 r.
Shoes Say About Your Personality

Z reguły mówi się, ze styl ubioru wpływa na nasze pierwsze wrazenie odnośnie drugiej osby. Każdy ma własny styl, który po części odzwierciedla to jakim jest człowiekiem, jego osobowośc. Ale co możemy powiedziec o butach? Wiadome jest, że każda kobieta uwielbia buty i pragnie ich miec jak najwiecej. Czy one mogą coś o nas powiedziec? Według psycjologów (pewnie amerykańskich) jest to możliwe. Buty ukazują nasze poczucie mody, stan, czystość, dbałość o szczegóły płacisz, itp.

Żeby nikt się nie obraził... proszę brac ten wpis jako coś luźnego, nic na poważnie.

 

 

Szpilki jako broń
Jeśli kochasz szpilki, to najczęściej jesteś żywą i niezwykłą osobą, która domaga się uwagi. Możesz być kapryśna i nieco rozpieszczona, ale zawsze dostajesz to, co chcesz. Jesteś przekonana o swojej kompetencji i seksapilu. Jednak niektórzy ludzie widzą ciebie jako dziewczynę głupią i płytką.


 

Płaskie i komfortowe
Zwolenniczka płaskich i wygodnych z regóły  jest zwykle słodkia, przyjazna i trochę nudna. W głębi duszy jest jeszcze dzieckiem. Możesz spróbować szukać otwartych i ujmujący ludzi, ale obcych i tak nie dopuścisz zbyt blisko ciebie. Kobiety, które noszą płaskie zazwyczaj są wielkimi fashionistkami i uwielbiają kupowac nowe ubrania. Jesteś miła i taktowna. I ludzie postrzegają cię jako bardzo delikatną osobę chcą opieki.

 

Biker stylu królowej
Jesteś zastrzeżona i nieco egocentryczna. Nie ufasz ludziom i wolisz robić wszystko samemu. Ale w tym samym czasie jesteś inteligentna i wrażliwa, często martwisz się o swoje relacje z innymi ludźmi. Jesteś szczerze zaskoczona chamstwem i nieodpowiednim zachowaniem.

 

Dandy girl
Jeśli wolisz mokasyny i buty oxford należysz do grupy kobiet, które są powściągliwe i wolą ukrywać swoje uczucia, nawet jeśli ich dusze stoją w  płomieniach. Wiesz, czego chcesz i osiągniesz swój cel bez względu na to, co się dzieje wokół ciebie. Możesz być zbyt skrupulatna co przeszkadza Ci z łatwością zaprzyjaźnic się z kimś.


 

Tomboy
Dziewczyna, której słaby punkt to sportowe obuwie jest zwykle kreatywna i towarzyska. Kocha podróże i czuć się wyjątkowo. Szybko się nudzi podczas rutynowych zajęc i to sprawia, że nie potrafi wysiedziec w jednym miejscu za długo. Musi zawsze być wśród ludzi, którzy kochają i szanują.

 

Komfortowy seksapil
Kobiety, które noszą buty koturny są zwykle nieskąplikowane, pewne z dużą siłą miłości. Jednakże, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji mają tendencję do wahania. W relacjach starają się o wzajemne zaufanie i starannośc.

 

I choć na ogół kobiety preferują ten sam styl obuwia do noszenia na codzień wciąż z miłości do modowych eksperymentów kupują różnego rodzaju obuwie. To wyjaśnia, dlaczego w jednej szafie można znaleźc wszystkie istniejące style obuwia :))

buty, psychologia, charakter,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


marti93
Zobacz blog

marti93 napisała:

dodane: 09-01-2012 20:50

ja w mojej szafie mam tylko 2 rodzaje obuwia. fajny wpis:)
 

asica95
Zobacz blog

asica95 napisała:

dodane: 09-01-2012 20:17

świetny wpis:)
 

corleona
Zobacz blog

corleona napisała:

dodane: 09-01-2012 19:57

Ale sympatyczny wpis;))
 

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
1