Wszystko i nic - Modny świat.

blogi.szafa.pl/ /Nihil

mar. 16

Wiosenne porzadki

dodane przez: Nihil dn. 16-03-2013 r.
Wiosenne porzadki

O jak mnie tu dawno nie byloooo! Cóż trzeba będzie to naprawić. 
Nadchodzi wiosna, a wraz z nią lepsze samopoczucie, chęć do robienia wszystkiego, znów będę pełna energii. Ta zima zniszczyła mnie psychicznie. Już myślałam, że nigdy się nie skończy. Mam nadzieję, że znów nie wróci! 
Dwa tygodnie temu postanowiłam zabrać się za swoje ciało, które obrosło tłuszczykiem. Mam 163 cm wzrostu i waże 60 kg. Więc jestem takim wielkim chodzącym "tłuszczakiem" jak to siebie nazwałam. Kupiłam karnet na fitness/siłownię i zaczynam ćwiczycz! Do tego odstawiłam wszystkie słodycze, które tak uwielbiam. Po za tym nie mam zamiaru stosować jakiejś specjalnej diety. Po prostu jeść częściej, ale w mniejszych porcjach. Staram się codziennie chodzić chociaż na godzinkę ćwiczeń. W przeciągu tych 2 tyg byłam na zajęciach ABF, jodze, pilatesie, rowerkach, oraz na stepach. Próbuje na pczątek wszystkiego po kolei, by zobaczyć co najbardziej mi się podoba i będzie sprawiać przyjemność :) Muszę przyznać, że przez te ćwiczenia od razu jestem pełna energii! Wszędzie mnie pełno i więcje robię, a nie tylko leżę na łóżku przed komputerem. 
Moim celem jest płaski brzuch i mniejsze uda! Trzymajcie za mnie kciuki! Daje sobie czas 3-4 miesiące. Mam nadzieje, że podołam temu wyzwaniu :) 
Może później się odważę i wrzucę zdjęcie jak wyglądam teraz, by później porównać efekt ćwiczeń :) 
Czas na wiosenne porządki!

cwiczenia,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0