O wszystkim i o niczym

blogi.szafa.pl/ /Natalia259

luty 13

Nieszczęśliwie dzisiaj :/

dodane przez: Natalia259 dn. 13-02-2013 r.
Nieszczęśliwie dzisiaj :/

Wiecie jak wygląda ironia losu? Opowiem Wam :D

Otóż wczoraj miałam nawał wszystkiego ponieważ musiałam nauczyć się na 2 sprawdziany, napisać artykuł do gazetki szkolnej i wprowadzić na szybko kuzynkę w ,,społeczność vinted.pl'' ponieważ pozazdrościła pudełka Shiny (być może jutro wpis z grudniowym :D) ;)

Gdzie tu ironia?

Jednym z przedmiotów, na który musiałam się nauczyć była biologia - temat: Układ ruchu. Kości mięśnie... najgorszy dział z całego roku. Szło mi w porządku ale za Chiny nie mogłam spamiętać kości w stopie (nie wiem dlaczego, nie ma ich tam wiele 0.o). Nie wiedziałam wtedy jeszcze, że rano nagle mnie ,,olśni''.

Na drugi dzień w miarę wypoczęta wstałam do szkoły. W domu cisza, wszyscy już w pracy. Wstaję by zapalić światło w pokoju. Nie wiem jakim cudem nie poczułam albo nie dotarł do mnie jeszcze wtedy fakt (być może nie byłam aż tak wypoczęta;)), że ścierpła mi lewa noga. Nie myśląc o tym stanęłam na nią... no i noga do prześwietlenia ;)

Chirurg po przejrzeniu zdjęć rentegonwskich przedstawił mi nazwy wszystkich kości stopy - tak, od wtedy je pamiętam ;) Nie wiem, czy powinnam mu dziękować czy raczej sobie za niezdarność, ale faktycznie zapamiętałam :D

I drugia ironiczna sytuacja : W czasie nauki doszłam do wniosku, że w życiu nigdy nic sobie nie złamałam. Czyli generalnie jak na życzenie!

EDIT: Powiedziałabym, że dzień był mało optymistyczny ale właśnie dostałam grudniowe Shiny :D Jutro zrobię wpisik i z tym pudełeczkiem! :D

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


kaaaami
Zobacz blog

kaaaami napisała:

dodane: 13-02-2013 20:08

Zawsze lubiłam się uczyć biologii :)

Ja też czekam na swoje pudełeczka :D
 

barbasia330

barbasia330 napisała:

dodane: 13-02-2013 20:00

Dobre chociaz to na oslode;)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Nie mam pomysłu na bloga. Myślę, że będzie to po prostu dobra zabawa a niekiedy dobry sposób na wylanie swoich żalów. :)

O mnie

Natalia259

Na szafie od: 19-07-2011

Obserwuj

:)

Obserwują blog
nathaira
joanny3
Upstream
katarzynka_M
karolka1031
merenvien

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0